ads
Selfy'ye Üye Ol
Online
İşlemler

GENÇ KAMPANYASI

Tüm Kampanyalara Geri Dön

Selfy'nin gençlere sağladığı ayrıcalıklardan faydalanmak için her yolu deneyen yetişkinler yakalandı. Özellikle çok sayıda hizmetin yer aldığı "Genç Kampanyası"na katılım için bu yol deneniyor ancak Selfy Dünyası yalnızca gençlere ait.

Evinde telefon yoksa yalın internet var! Okullar tatilse limitsiz FİBERNET ile sabaha kadar oyun, sezon sezon dizi keyfi var! Üstelik genç kampanyasıda yalın internet erişim ücreti, modem ücreti yok

24 ay bizimle kalma sözüne yalın FİBERNET LİMİTSİZ 75 GB AKN, ProG İstanbul Üniversitesi Online Sertifika Programı ve Türk Telekom Müzik Standart 25 Paketi ile her ay 25 şarkı indirme hakkı ayda sadece 60,90 TL.

Yetişkinleri suçlamamak lazım ama üzgünüz, burası Selfy'lilerin!

Ne alırım? Ne öderim?

GENÇ KAMPANYASI - Yalın

 

Ne Öderim?

60,9 TL (24 Ay)
Aylık yalın internet erişim ücreti yok!*

Ne Alırım?

Yalın FİBERNETLİMİTSİZ 75 GB AKN**
+
Modem
+
ProG İstanbul Üniversitesi Online Sertifika Programı
+
TTNET Müzik Standart 25 paketi

Nasıl Alırım? 

İnternet yaz 6606'ya gönder

*Taahhüt süren dolduğunda yürürlükteki aylık yalın internet erişim ücreti faturana yansıtılır.

** Adil Kullanım Noktası

Ek Ücretler

 • Yeni aboneliklerde 192 TL bağlantı ücreti ayda 8 TL taksitle 24 ay boyunca faturalandırılır. Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 10 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturalandırılır.
Nasıl Faydalanırım?
 • Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş 18-25 yaş arası gençler kampanyaya dahil olan internet paketlerine 24 ay taahhüt vererek kampanyadan yararlanabilir.
Daha?
 • Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.
 • İndirim süresinin bitiminden itibaren kampanya dahilinde seçtiğin paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirilirsin.
 • İnternet hattının bulunduğu yerdeki  24, 35, 50 veya 100 Mbps’ ye kadar destekleyen hızı kullanırsın, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilir. Kotalı paketler için kota aşımı halinde belirlenmiş MB birim ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Ay içerisindeki veri kullanımın (download) paket GB’ını* aştığında internet kullanım hızın düşürülecektir. İşletmeci, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilirsin. Paketlere ait kota ve paket GB* bilgilerini “Daha Başka Paketler?” başlığı altında görebilirsin.
 • Pakete dahil olan internet tarifeleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • 24 aylık indirim dönemi zarfında sadece kampanyaya dahil olan paketlere, kampanyaya girişte tercih ettiğin tarife paketinin ücret olarak altına inmemek koşuluyla, hız/paket değişikliği yapabilirsin. Belirtilen durumun haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Kampanya kapsamında verilen İnternet için nakil yapılabilir.
 • Dahil olduğun kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; taahhütname'ni imzalandığın tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar sana sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar senden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Kampanya kapsamında, FTTH altyapısında hizmet alan FİBERNET Paketleri müşterileri hariç, rayiç bedeli 250 TL olan kablosuz VDSL modem ücretsiz verilecektir. Kampanya kapsamında verilecek modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • FİBERNET Paketlerinde FTTH altyapısında hizmet alıyorsan, HGW modem müşterilerin kullanımına ücretsiz sunulacaktır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş’den ses hizmeti almıyor olman halinde FİBERNET aboneliğini iptal etmen veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde , kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda , modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilecektir.
 • Taahhüt süresi boyunca TTNET Müzik Standart 25 paketi ücretsizdir. Taahhüt bitiminde paket iptal edilmediği taktirde, TTNET Müzik’in yürürlükteki standart 25 müzik paketi ücreti üzerinden ücretlendirilecek olup İşletmeci’nin tarifede ve kampanyada değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Genç Kampanyasından faydalandığında 1 adet hediye ProG İstanbul Üniversitesi Sertifikası eğitimlerini alma hakkı kazanırsın. Hakkını kullanmak için www.ttnetprog.com.tr adresinden Tek Şifren ile giriş yaptıktan sonra ilgilendiğin İstanbul Üniversitesi  Sertifika Programı’nı seçerek kullanmaya başlayabilirsin. Aktivasyon sonrasında eğitimleri tamamlayıp sınava girmek için 3 ay süren olacak. Aktivasyon sonrasında 3 ay geçtikten sonra İstanbul Üniversitesi Sertifika Programı eğitimleri kapanır ve kullanılamaz.
 • Ücretli Katma Değerli Servisleri'ne abone olman durumunda, kullanım bedelin faturaya ayrıca yansıtılır.
 • Taahhüde aykırılık halinde kampanya kapsamında sunulan avantajlar için Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun düzenlemeleri çerçevesinde hesaplanan cayma bedeli faturalandırılır.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ve modem stokları ile sınırlıdır. İşletmeci kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsin.
 • Türk Telekom evde internet, TTNET A.Ş. tarafından sunulan sabit internet hizmetlerine verilen isimdir.
 • Evde internet hizmetleri TTNET A.Ş. tarafından, Mobil hizmetler Avea İletişim Hiz. A.Ş tarafından, Ev telefonu hizmetleri Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından sunulmaktadır. Türk Telekom® markası, Türk Telekom Grubu şirketleri ortak markasıdır. Her bir Şirket tüzel kişiliği korunmaktadır.
Daha Başka Paketler?

Kampanyaya dahİl olan 24 ay taahhütlü paket seçeneklerİ;

Paket

Bağlantı Hızı

Aylık Kullanım Kotası

Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer?**

KAMPANYALI FİYAT*

Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ

24 Mbps'ye kadar

Limitsiz

35 GB

TL51,90 x 24 Ay

Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ

24 Mbps'ye kadar

Limitsiz

75 GB

TL60,90 x 24 Ay

Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ

35 Mbps'ye kadar

Limitsiz

100 GB

TL68,90 x 24 Ay

Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ

50 Mbps'ye kadar

Limitsiz

200 GB

TL85,90 x 24 Ay

Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ

100 Mbps'ye kadar

Limitsiz

200 GB

TL99,90 x 24 Ay

* Kampanya fiyatına modem ve Yalın Erişim Ücreti dahildir. %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

**Kaç GB'dan Sonra Hızım Düşer; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir.