ads
Selfy'ye Üye Ol
Online
İşlemler

ÜNİVERSİTELİ KAMPANYASI

Tüm Kampanyalara Geri Dön

Selfy'li öğrencilerin evi bayram yerine döndü. İnterneti duyan arkadaşları eve doluşunca kendilerine yatacak yer bulamayan Selfy'liler ne yapacaklarını şaşırmış durumda.
Üniversiteli;evinde telefon yoksa, yalın internet kullanıyorsan ev telefonunla internet seçiyorsun, fiber hızında hayat için 12 ay söz veriyorsun sonra istersen saatlerce dizi, film izliyor istersen sabahlara kadar level üzerine level atlıyorsun
Yalın İnternet isteyene;
Evde yalın FİBERNETLİMİTSİZ 75 GB AKN, dışarda binlerce noktada LİMİTSİZ WİFİ 12 ay bizimle kalma sözünle ayda sadece 59,9 TL.
Online başvuru için hemen tıkla, üstelik 1 ay bedava!

Ne alırım? Ne öderim?

Üniversiteli Kampanyası - Yalın

 

Ne Öderim?

Modem Hariç - 59,9 TL (12 Ay)
Modem Dahil - 62,9 TL (12 Ay)
Aylık yalın internet erişim ücreti yok!*

Ne Alırım?

Yalın FİBERNETLİMİTSİZ 75 GB AKN**
+
LİMİTSİZ Wifi

Nasıl Alırım? 

İnternet yaz 6606'ya gönder

 

*Taahhüt süren dolduğunda yürürlükteki aylık yalın internet erişim ücreti faturana yansıtılır.

** Adil Kullanım Noktası

***Yeni aboneliklerde 192 TL bağlantı ücreti ayda 16 TL taksitle 12 ay boyunca faturalandırılır. Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 10 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturalandırılır.

Nasıl Faydalanırım?

Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra en az 3 (üç) aydır internet aboneliği olmayan üniversite öğrencileri kampanyaya dahil olan yalın internet paketlerine 12 ay taahhüt vererek kampanyadan 1 kez yararlanabilir.

Bu kampanyadan faydalanmak için Yüksek Öğretim Kurumu Başkanlığı’na bağlı üniversite öğrencisi olman ve üniversiteden alınacak resmi öğrenci kimliği veya öğrenci belgesi aslını ibraz etmen gerekiyor.

Daha?
 • Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.
 • İndirim süresinin bitiminden itibaren kampanya dahilinde seçtiğin paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirilirsin.
 • İnternet hattının bulunduğu yerdeki 16, 24, 35, 50 veya 100 Mbps’ ye kadar destekleyen hızı kullanırsın, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilir. Kotalı paketler için kota aşımı halinde belirlenmiş MB birim ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Ay içerisindeki veri kullanımın (download) paket GB’ını* aştığında internet kullanım hızın düşürülecektir. İşletmeci, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilirsin. Paketlere ait kota ve paket GB* bilgilerini “Daha Başka Paketler?” başlığı altında görebilirsin.
 • 12 aylık indirim dönemi zarfında sadece kampanyaya dahil olan paketlere, kampanyaya girişte tercih ettiğin tarife paketinin ücret olarak altına inmemek koşuluyla, hız/paket değişikliği yapabilirsin. Belirtilen durumun haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Kampanyanın modem dahil versiyonu kapsamında verilen kablosuz ADSL modem rayiç bedeli KDV dahil 125 TL, kablosuz VDSL modemin rayiç bedeli ise KDV Dahil 250 TL’dir. FİBERNET Paketlerinden FTTH altyapısında hizmet alıyorsan modem kullanımına ücretsiz sunulmaktadır. Herhangi bir sebeple 12 veya 24 aylık süre tamamen dolmadan önce; dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde kablosuz modem rayiç bedeli ilk faturana yansıtılacaktır.
 • Ücretli Katma Değerli Servisleri'ne abone olman durumunda, kullanım bedelin faturaya ayrıca yansıtılır.
 • Kampanya süresi boyunca teknik olarak FİBERNET/ HİPERNET/YALIN İNTERNET erişim hizmetleri geçici olarak dondurulamamaktadır.
 • Taahhüde aykırılık halinde kampanya kapsamında sunulan avantajlar için Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun düzenlemeleri çerçevesinde hesaplanan cayma bedeli faturalandırılır.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ve modem stokları ile sınırlıdır. İşletmeci kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsin.
 • Türk Telekom evde internet, TTNET A.Ş. tarafından sunulan sabit internet hizmetlerine verilen isimdir.
 • Evde internet hizmetleri TTNET A.Ş. tarafından, Mobil hizmetler Avea İletişim Hiz. A.Ş tarafından, Ev telefonu hizmetleri Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından sunulmaktadır. Türk Telekom® markası, Türk Telekom Grubu şirketleri ortak markasıdır. Her bir Şirket tüzel kişiliği korunmaktadır.
Daha Başka Paketler?

Kampanyaya dahİl olan 12 ay taahhütlü paket seçeneklerİ;

Paket Adı

Bağlantı Hızı

Aylık Kullanım Kotası

Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer?*

İndirim Süresi

Kampanyalı Fiyat (Modem Hariç)

Kampanyalı Fiyat (Modem Dahil)

Yalın ULTRANET6

16 Mbps'ye kadar

6 GB

25 GB

12 Ay

TL31,90

TL36,90

Yalın ULTRANETLİMİTSİZ

16 Mbps'ye kadar

Limitsiz

50 GB

12 Ay

TL56,90

TL59,90

Yalın FİBERNET/HİPERNET Limitsiz

24 Mbps'ye kadar

Limitsiz

35 GB

12 Ay

TL50,90

TL53,90

Yalın FİBERNET/HİPERNET Limitsiz

24 Mbps'ye kadar

Limitsiz

75 GB

12 Ay

TL59,90

TL62,90

Yalın FİBERNET/HİPERNET Limitsiz

35 Mbps'ye kadar

Limitsiz

100 GB

12 Ay

TL76,90

TL82,90

Yalın FİBERNET/HİPERNET Limitsiz

50 Mbps'ye kadar

Limitsiz

200 GB

12 Ay

TL94,90

TL100,90

Yalın FİBERNET/HİPERNET Limitsiz

100 Mbps'ye kadar

Limitsiz

200 GB

12 Ay

TL114,90

TL120,90

*Kaç GB'dan Sonra Hızım Düşer; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir.