Selfy'ye Üye Ol
Online
İşlemler

Selfy Süper Fırsat Kampanyası

Her yöne 750 dakika, her yöne 5.000 SMS, 2 GB'lık her şey dahil paket ayda sadece 23 TL! Paketindeki internet hakkını bitirenlere ise 4 GB'a kadar her 1 GB yalnızca 7 TL'ye!

Ne alırım? Ne öderim?

Süper Fırsat Kampanyası

Ne Öderim?

23 TL

Ne Alırım?

Her Yöne 750 Dakika
+
Her Yöne 5.000 SMS
+
2 GB Cepten İnternet
+
Ek 1 GB Cepten İnternet 7 TL’ye*

Nasıl Alırım?

FIRSAT yaz 4545'e gönder

* Ek 1 GB internet, kampanya kapsamında sunulan 2 GB hakkın bitmesi durumunda, aynı fatura dönemi içerisinde maksimum 2 kere olmak üzere, otomatik olarak tanımlanır.

Faturalı Süper 750 2GB tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan yararlandıysan:

 • 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma söz verdiysen: aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 23 TL, sonrasında 33 TL’dir.
 • 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 33 TL’dir.

Süper 750 2GB tarifesi detayları için tıklayabilirsiniz!

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Nasıl Faydalanırım?

Faturalı Süper 750 2GB Tarifesi'ne kayıtlı olman gerekli. 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt olduktan sonra SOZ yazıp 5555'e 1 TL karşılığında SMS göndermen yeterli. Kampanyaya kayıt olmak için ise FIRSAT yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. Eğer hattın kendi üzerine kayıtlı değilse FIRSAT TC Kimlik No yazıp (Örn: FIRSAT 12345678900) 4545'e göndererek de kampanyaya kayıt olabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri'ni de arayabilirsin. Kampanyan tanımlandığında SMS ile bilgi gelir.

Daha?
 • SUPER 750 2 GB tarifesine numara taşıma, yeni hat alımı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olduysan, bu kampanya ile tarifede kaldığın sürece 27 TL aylık ücret indirimi kazanıyorsun. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 27 TL indirim kazanırsın.
 • 27.10.2015 ve sonrası Türk Telekom faturalı ya da faturasız mobil tarifelerinden diğer operatörlere numaranı taşıyıp sonrasında tekrar SUPER 750 2 GB tarifesine kaydolduysan veya Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysan bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve ücret ilk faturana yansıtılacak.
 • Kampanyadaki aylık ücret indirimleri kampanyaya kayıt olduğun fatura dönemi itibariyle başlıyor.
 • Süper 750 2 GB tarifesi kapsamında sunulan 2 GB cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, paket aşım ücreti her 1GB için 7 TL olacak şekilde uygulanacak. Bir fatura dönemi içerisinde internet paket aşım ücreti olarak maksimum 14 TL ücret yansıtılacak. Bu ücrete ulaşırsan internet erişimin, başka bir ek internet paketin yoksa, fatura dönemin sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacak.
 • İnternet kullanım hakkı sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak veri indirme ve veri yükleme kullanımlarını kapsıyor.
 • Kullanmadığın internet hakkın ilgili dönem sonunda silinir. Başka bir hatta transfer edilemez.
 • SUPER 750 2 GB tarifesinden diğer faturalı tarifelere geçiş yaparsan, indirimin SUPER 750 2 GB tarifesinde kaldığın gün sayısı ile orantılı kısmını kaparsın.
 • Kampanyadan bir GSM numarası ile en fazla bir kez yararlanabilirsin.
 • Tarifendeki kalan kullanımlarını öğrenmek için KALAN yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderebilirsin.
 • Demezsin ama “Ben bu fırsattan vazgeçtim!” dersen, IPTAL FIRSAT yazıp 4545'e göndermen yeterli.
 • *Kampanya 26 Ekim 2016'da bitiyor, elini çabuk tut
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.