ads
Selfy'ye Üye Ol
Online
İşlemler

Selfy'lilere 3 Ay Türk Telekom Müzik Hediye Kampanyası

Tüm Kampanyalara Geri Dön

Selfy’de, MUZIK yazıp 5060’a gönderene, internet kotasından yemeden müzik dinlemenin keyfini doya doya çıkarsın diye Türk Telekom Müzik Premium üyelik 3 ay boyunca hediye

Sıradaki şarkı, tüm Selfy'lilere internet kotasından yemeden gelsin.

Unutmadan doya doya müzik dinlemenin keyfini çıkarırken bir şarkı da benden olsun diyorsan O Ses Türkiye başvurunu da Türk Telekom Müzik üzerinden yapabilirsin.

Türk Telekom Müzik'te seni neler bekliyor?

Çevrimdışı Dinle
İnternetin olmadığı zamanlarda da müzik keyfin artık yarıda kalmayacak! TÜRK TELEKOM Müzik Premium üye olarak dilediğin şarkıyı Çevrimdışına Ekle butonu ile Çevrimdışı Şarkılara ekle, internetin yokken ya da TÜRK TELEKOM Müzik’i çevrimdışı modda kullanırken müzik keyfini doya doya kesintisiz yaşamaya devam et.

HD Dinle
En favori şarkıların artık HD kalitede! TÜRK TELEKOM Müzik’te milyonlarca yerli ve yabancı şarkı senin için artık daha yüksek kalitede. TÜRK TELEKOM Müzik Premium üye olarak sahip olabileceğin “HD Kalite” özelliği ile şarkıları daha yüksek kalite ayrıcalığı ile dinleyebileceksin. 

Sınırsız Dinle, Dilediğini İndir
TÜRK TELEKOM Müzik Premium ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sınırsız dinleme keyfi de seni bekliyor. Üstelik aylık 250 yerli şarkıyı cep telefonuna, tabletine ya da bilgisayarına indirebilir, istediğin her an dinle.

3D Dokunma Desteği
Hazır Çalma Listelerine, Son Dinlediğin Şarkılara, En Popüler ve Çevrimdışı Şarkılarına kolayca ulaşmak için Force Touch özelliği taşıyan cihazlarında uygulama simgesine dokunman yeterli!

Nasıl Faydalanırım?

MUZIK yazıp 5060’a SMS göndererek kampanyaya katılabilirsin.

Daha?
  • Kampanyadan 22 Eylül 2016 - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında yararlanabilirsin.
  • Kampanyaya katılım 30.000 kişi ile sınırlıdır.
  • MUZIK yazıp 5060’e SMS göndererek şifreni al, TÜRK TELEKOM Müzik’e ücretsiz üye ol. Aldığın şifre ile TÜRK TELEKOM Müzik Premium PIN kodu ve aktivasyon şifresi www.turktelekommuzik.com ya da TÜRK TELEKOM Müzik Android mobil uygulaması Premium’a Geç alanında bulunan “Aktivasyon Kodu Kullanmak İstiyorum” alanına girerek Selfy' e özel 3 ay ücretsiz TÜRK TELEKOM Müzik Premium kampanyasından faydalan. 3 ay boyunca herhangi bir yenileme işlemi yapman gerekmiyor.
  • Zaten TÜRK TELEKOM Müzik Premium üyeliğin varsa bu kampanyadan yararlanamazsın.
  • 3 ay ücretsiz kullanım hakkı PIN kodu ve şifrenin aktive edilmesi ile başlayacak olup 3 ayın sonunda otomatik olarak sonlanacaktır.
  • 3 ay ücretsiz kullanımın sonunda Premium üyeliğini devam ettirmek istersen Premium’a Geç seçeneği ile Premium aboneliğini  başlatarak TÜRK TELEKOM Müzik ile sınırsız müzik dinleme keyfini devam ettirebilirsin.
  • Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır.5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve OIV dahil 0,3325 TL olarak ücretlendirilir.
  • TÜRK TELEKOM Müzik internet tabanlı dijital müzik dinleme platformu olduğundan, ücretsiz 3 ay sürenin sonunda mobil hattından herhangi bir üyelik ücreti kesilmeyecek.
  • Kampanya şifreni aldıktan sonra buraya tıklayarak müzik dinlemenin keyfini çıkarmaya başlayabilirsin.