ads
Selfy'ye Üye Ol
Online
İşlemler

Tarifeni Kaçırma

Tüm Tarifelere Geri Dön

SÜPER 1000 2GB tarifesinde ayda 50 TL’ye her yöne 1000 dakika, her yöne 5000 SMS, 2GB cepten internet!

Tarifeyi Selfy' leyip indirimli yararlanmak için tıkla!

Ne alırım? Ne öderim?
Süper 1000 2 GB Tarifesi  
Benle kalacağına söz verirsen  50 TL 
Kesin değil, belki kalmam dersen**  60 TL
Ne Alırım? Her Yöne 1000 DK
+
Her Yöne 5000 SMS
+
2 GB Cepten İnternet
Tarifendeki Dakikalar Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne 60 Kr / Dk
Tarifendeki SMS’ler Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne 60 Kr / SMS
MMS  99 Kr / MMS 
 

*Faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye gelip 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalacağına söz verirsen 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde 60 TL’lik ücret geçerli olur.
**Faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye gelip taahhüt vermek istemezsen 60 TL’lik ücret geçerli olur.

Dahası var mı?
 • Tarifendeki kalan kullanımlarını öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderebilirsin.Sorgu SES ve SMS kullanımları için 6 saat, İNTERNET kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Borcum ne kadar diye merak edersen GUNCEL yazıp 5555’e göndererek yurt içinde son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarını öğrenebilirsin. Ay içinde ilk ve ikinci bilgi mesajı 0,99 TL ile ücretleniyor. Aynı ay içerisinde diğer sorgulamalar ise ücretsiz☺
 • Tarifendeki dakikaların, SMS’lerin bitince başka hediye kullanım hakkın yoksa tarifenin standart ücreti ile ücretleniyorsun.
 • Tarifende kalan dakika, SMS, internet hakların fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • Tarifendeki dakikalarını, SMS’lerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin.
 • Paketindeki dakikalarını ve SMS’lerini 444 ile ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar yönüne yaptığın aramalarda ve SMS gönderimlerinde de kullanabilirsin.
 • Yurt içinde Avea hatlarından yaptığın 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramalarının ilk 30 saniyesi ücretsiz, sonrasında ise 60 Kuruş olarak ücretlendiriliyor.
 • Tarifendeki dakikalarını sohbet hatları, Özel Servis numaraları, katma değerli servisler, KKTC ve yurt dışı yönüne kullanımları ve faks, data WAP kullanımları için kullanamazsın.
 • Tarifendeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 20.08.2015 ve sonrası Avea'nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifelere kaydolan müşteriler ile Avea'nın faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifelere kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınır ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 gün ve daha fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Avea fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
Bunları Okumadan Tarifeye Kaydolma Bence!
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 günde Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla söz vermen gerekir.SMS aracılığıyla söz vermek için SOZ yazıp 5555'e 1 TL karşılığında SMS göndermen yeterli.
 • SMS aracılığıyla söz vermek için SOZ yazıp 5555'e 1 TL karşılığında SMS göndermen yeterli.
 • Sözünde durmazsan yani ilk 12 fatura dönemi içerisinde hattını iptal edersen, edilmesine sebep olursan, numaranı diğer operatörlere taşırsan, Avea’nın faturasız tarifelerine geçersen son faturana o güne kadar yararlandığın indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından lehine olan cezai bedel olarak yansıtılır.