Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Her şey dahil tarife kullananlara, faturalı tarifelerine ek, ister haftalık, ister günlük ek internet paketleri!

  

Ne alırım? Ne öderim?
Günlük 1 GB Ek İnternet Paketi GUN 1GB yaz 5555'e gönder. 9 TL
Haftalık 1 GB Ek İnternet Paketi HAFTA 1GB yaz 5555'e gönder. 17 TL
Aylık 1 GB Ek İnternet Paketi NET1GB yaz 5555'e gönder. 19 TL
2 GB Ek İnternet Paketi NET2GB yaz 5555'e gönder. 29 TL
3 GB Ek İnternet Paketi NET3GB yaz 5555'e gönder. 35 TL
Daha
 • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerli. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamaz.
 • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifen için geçerli fiyatlar üzerinden ücretlendirilirsin.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında sunulan kullanım haklarını üçüncü kişilere devredemezsin, transfer edemezsin. Paket kullanım süresi içerisinde haklarını kullanmazsan hakların silinir.
 • Paketin kapsamında kalan kullanım hakkını INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsin. Bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.Günlük Ek İnternet Paketleri; Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 1 gündür. Kullanılmayan faydalar 1 gün sonunda silinir. Söz konusu paket 1 gün sonunda otomatik yenilenmez.
 • Haftalık Ek İnternet Paketleri; Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 7 gündür. Kullanılmayan faydalar 7 gün sonunda silinir. Söz konusu paket 7 gün sonunda otomatik yenilenmez.
 • Aylık ek İnternet Paketleri; Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinir. Söz konusu paket 30 gün sonunda otomatik yenilenmez.
 • İlgili pakete kayıt olduysan, yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılırsın. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisini kullanmaya başlarsın. İstersen servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda sms ile bilgi veriyoruz, merak etme :)
 • Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketini satın aldığın ay fatura dönemi sonuna kadar paketin tamamını kullandığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamını kullanmadığın durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
 • Paket aktivasyonu ve iptali aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse, yine paketin kullanımına bakılır; paketinin tamamını kullanıldıysan paketin tam ücreti, tamamını kullanılmadıysan paket ücretin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılacaktır.
 • Mevcut kullanımlarını görüntülemek, farklı tarife, kampanya ve paketlerimizi inceleyip satın almak için seni Mobil Online İşlemler uygulamamıza bekleriz.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! İletişimin en eğlenceli hali Selfy'nin gençlik dünyasından mısın? 
Evet, Selfy müşterisiyim. Hayır, Selfy müşterisi değilim.
Lütfen cihazını dik konuma getir.