Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Selfy’den12 ay boyunca tarifenize ek ayda 2GB veya 5GB hediye internet!

Selfy’den 12 ay boyunca Hediye İnternet! 

Kampanya kapsamında; belirli illerdeki Türk Telekom mağazalarına veya ofislerine giderek numara taşıma ve yeni hat tesisi yoluyla, Selfy Yeni tarifelerinden birini alan müşterilerimiz 12 aylık taahhüt süresi boyunca tarifelerine ek ayda 2 GB veya 5GB hediye internetin sahibi olurlar.


  

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Kampanya 31 Ağustos 2022 tarihine kadar geçerlidir. Katılım 31 Ağustos 2022 tarihi ve öncesinde yapılmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.

Selfy Festival 5GB, Selfy Festival 10GB ve Selfy Festival 20GB+ tarifeleri için kampanyanın geçerli olduğu iller; Adana, Aksaray, Amasya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Kocaeli, Konya, Mersin, Muğla, Rize, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Tokat, Trabzon, Yalova ve Yozgat’tır.

Bereketli Kampanyadan; kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde, kampanyanın geçerli olduğu illerde bulunan bayiler ve ofisler aracılığı ile Şirketimizce sunulmakta olan Selfy Festival 5GB, Selfy Festival 10GB ve Selfy Festival 20GB+ bireysel faturalı tarifelerinden birine yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla başarıyla dahil olan yeni müşteriler faydalanabilecektir

Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında, Selfy Festival 5GB ve Selfy Festival 10GB tarifelerde aylık ücretsiz 2 GB ek data faydası, Selfy Festival 20GB+ tarifesinde aylık ücretsiz 5GB, 12 fatura dönemi boyunca otomatik tanımlanacaktır.

Kampanya kapsamında sunulan hediye internet hakkı, hat/hatl arın belirtilen faturalı, Selfy Festival 5GB, Selfy Festival 10GB ve Selfy Festival 20GB+ tarifelerinden birinde aktif olduğu fatura dönemi itibariyle otomatik olarak tanımlanacak; tanımlamanın gerçekleştirilmesinin hemen ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır.

Kampanyadan taahhüt veren veya taahhüt vermeyen müşteriler faydalanabilir.

Kampanyadan her hat yalnızca bir kez faydalanılabilecektir.

Kampanya kapsamında tanımlanan data hakkının süresi otuz bir gün olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinir; bir sonraki döneme devretmez.

Kampanya kapsamında tanımlanan data faydası yurt içinde internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi içerisinde sona ermesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir data paketi ya da faydası yok ise mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Kampanya kapsamında tanımlanan data hakları transfer edilemez.

Kampanya geçerlilik süresi hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimizin kampanya kapsamında yararlandığı 2GB veya 5GB faydası işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle iptal edilecektir.

Türk Telekom Mobil, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını 

SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz