Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Selfy’li! Online’a özel %15’e varan indirimler seni bekliyor!

 

Online başvuru ile yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yapan müşterilerimize ilk 3 ay indirim fırsatı Selfy’den.

Online İndirim’den faydalanmak için online başvuru yapman yeterli.

*Belirli tarifelerde geçerlidir.

Yeni Festival 5GB Kampanyası Online Başvuruya Özel ilk 3 Ay 82TL yerine 70 TL**

Yeni Festival 10GB Kampanyası Online Başvuruya Özel ilk 3 Ay 105TL yerine 89 TL**

Yeni Festival 20GB Kampanyası Online Başvuruya Özel ilk 3 Ay 125TL yerine 106 TL**

Yeni gelen müşterilerimizin 12 fatura dönemi mobil faturalı tarifelerde kalma sözüne. ilk 3 ay geçerli fiyatlardır, sonrasında artacaktır.**

 

   Türk Telekom mobil müşterisiysen,
nasıl Selfy’li olacağını öğrenmek için tıkla!

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
  • Kampanya 31 Ağustos 2022 tarihine kadar geçerlidir. Katılım 31 Ağustos 2022 tarihi ve öncesinde yapılmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.
  • İlgili kampanyadan, kampanya geçerlilik süresi içerisinde, yeni hat tesisi veya numara taşıma yolu ile Selfy Yeni Festival 5GB, Selfy Yeni Festival 10GB, Selfy Yeni Festival 20GB+ Tarifelerinden birine başarıyla dâhil olan bireysel faturalı müşteriler faydalanabilecektir.
  • Abonelerin kampanyaya katılım sağlamak için, www.turktelekom.com.tr'den belirtilen tarifelere katılım için ön başvuruda bulunması gerekmektedir. İlgili tarifeye ön başvuru talebinde bulunan bireysel faturalı müşteriler Şirketimiz Müşteri Hizmetleri tarafından aranacak olup, müşterilere tarife detayları ile ilgili bilgi verilecek, tarifeye geçmeyi kabul eden abonelere, gerekli evraklar iletilmek suretiyle, tarife geçişi sağlanacaktır.
  • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere, kampanya kapsamında ilk 3 fatura dönemi boyunca hattına tanımlı mevcut tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden indirim hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır. Kampanya kapsamında Selfy Yeni Festival 5GB Tarifesine 12 TL, Selfy Yeni Festival 10 Tarifesine 16 TL, Selfy Yeni Festival 20GB+ Tarifesine 19 TL indirim verilecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan indirim faydasının tanımlanması akabinde abonelere SMS yolu ile bilgi verilecektir. Bahse konu indirim faydası ilgili SMS akabinde kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan her hat yalnızca bir kez yararlanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan indirimin sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir kampanya ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.
  • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında başka bir faturalı tarifeye geçmesi halinde verilen indirim iptal edilecektir.
  • Yukarıda koşulları belirtilen kampanyanın sonlanması durumunda bu kampanya kapsamında verilen indirimler ile ilgili herhangi bir cayma bedeli yansımayacak; ancak ilgili tarife çerçevesince verilen taahhütlere ilişkin koşullar anılan tarifeye ilişkin koşullarda belirtildiği şekilde uygulanacaktır.
  • Şirketimiz kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz