Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Selfy'nin Festival Tarifelerine Özel Sil Süpür Kampanyası

Selfy’nin Festival Tarifelerine Gelenlere Sil Süpür’den garanti internet!

 

Selfy Festival Faturalı Tarifelere gelin, Sil Süpür'de hediye internet kazanın!

*Sil Süpür’den verilecek hediye GBlar çeşitli kullanım seçenekleri ile sunulacaktır.

Online İşlemler uygulaması'nı indirmek için  tıklayınız.


  

Ücretlendirme

Hangi Kampanya?

Selfy Faturalı Festival Sil Süpür Kampanyası

Ne Kazanırsınız?

Tarifeye bağlı olarak 5GB, 10GB ve 20GB

Ne Ödersiniz?

Ücretsiz

Kimler Yararlanabilir?

Selfy Festival 5GB, Selfy Festival 10GB, Selfy Festival 20GB+

Nasıl Kayıt Olabilirsiniz?

Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Selfy Festival Tarifelerini satın aldıktan sonra Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması'na giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeyi kazanabilirsiniz.

Ne Zaman Kazanacaksınız?

Sil Süpür günü bazı müşteriler için Çarşamba, bazı müşteriler için ise Cuma günüdür. Selfy Festival Tariflerini satın almanızdan itibaren ilk yada ikinci Sil Süpür gününüzde hediyeyi kazanabilirsiniz.

*Selfy Festival 5GB  Tarifesine geçen müşteriler Sil süpürden Aylık toplam 5 GB, Selfy Festival 10GB Tarifesine geçen müşteriler Sil Süpür üzerinden aylık toplam 10 GB ve Selfy Festival 20GB+ Tarifesine geçen müşteriler ise sil süpür üzerinden aylık toplam 20GB hediye internet kazanacaklardır. Hediye GBlar; haftalık kullanım, whatsapp veya sosyal medya kullanımı gibi çeşitli kullanım seçenekleri ile sunulacaktır.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Kampanyadan yeni hat tesisi veya numara taşıma yolu ile Türk Telekom’a geçen ve Türk Telekom tarafından sunulan faturasız tariflerden faturalı tarifeye geçiş yapan aboneler faydalanabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.
 • Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00'a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir.
 • Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS'i gönderilecektir. İlgili SMS'in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
 • Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil ve Vestelcell haricindeki tarifelerde bulunan Türk Telekom bireysel faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanyadan TT Mobil, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Whatsapp Paketleri kapsamında verilen kullanım haklarına görüntülü arama dahil değildir.
 • Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili mobil hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa müşteri kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Müşterilerimiz kampanyaya katılarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cepten internet faydaları yurt içinde geçerlidir.
 • Sil Süpür Kampanyasından 4.5G uyumlu SIM kart sahibi müşterilerimiz yararlanabilmektedir. 4.5G uyumlu SIM kartınızı Türk Telekom Mağazaları'ndan ücretsiz alabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın hediye detayları ve geçerlilik süreleri aşağıdaki gibidir.

Geçerlilik Süresi

Hediye

Taahhüt Süresi Boyunca

1 ay boyunca toplam 5GB

Taahhüt Süresi Boyunca

1 ay boyunca toplam 10GB

Taahhüt Süresi Boyunca

1 ay boyunca toplam 20GB

 

SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz