Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Selfy’nin Yeni Faturalı Tarifelerine Gelenlere Sil Süpür’den garanti internet!

Selfy Yeni Faturalı Tarifelere gelin, Sil Süpür'de hediye internet kazanın!

Online İşlemler uygulaması'nı indirmek için  tıklayınız.


  

Ücretlendirme

Hangi Kampanya?

Selfy Faturalı Yeni Sil Süpür Kampanyası

Ne Kazanırsınız?

Tarifeye bağlı olarak 5GB, 10GB ve 20GB

Ne Ödersiniz?

Ücretsiz

Kimler Yararlanabilir?

Selfy Yeni 5, Selfy Yeni 10, Selfy Yeni 20 ve Selfy Yeni Sosyal

Nasıl Kayıt Olabilirsiniz?

Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Selfy Fırsat Paket satın aldıktan sonra Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması'na giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeyi kazanabilirsiniz.

Ne Zaman Kazanacaksınız?

Sil Süpür günü bazı müşteriler için Çarşamba, bazı müşteriler için ise Cuma günüdür. Selfy Fırsat Paketlerini satın almanızdan itibaren ilk yada ikinci Sil Süpür gününüzde hediyeyi kazanabilirsiniz.


*Selfy Yeni 5 Tarifesine geçen müşteriler Sil süpürden Aylık toplam 5 GB, Selfy Yeni 10 Tarifesine geçen müşteriler Sil Süpür üzerinden aylık toplam 10 GB, Selfy Yeni 20 ve Selfy Yeni Sosyal Tarifesine geçen müşteriler ise sil süpür üzerinden aylık toplam 20GB hediye internet kazanacaklardır.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.
 • Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00'a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir.
 • Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS'i gönderilecektir. İlgili SMS'in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
 • Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil ve Vestelcell haricindeki tarifelerde bulunan Türk Telekom bireysel faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanyadan TT Mobil, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Whatsapp Paketleri kapsamında verilen kullanım haklarına görüntülü arama dahil değildir.
 • Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili mobil hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa müşteri kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Müşterilerimiz kampanyaya katılarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cepten internet faydaları yurt içinde geçerlidir.
 • Sil Süpür Kampanyasından 4.5G uyumlu SIM kart sahibi müşterilerimiz yararlanabilmektedir. 4.5G uyumlu SIM kartınızı Türk Telekom Mağazaları'ndan ücretsiz alabilirsiniz.
 • Tarifede belirtilen internet hediyesi o ay içerisinde verilecektir. tüm internet hediyesinden yararlanabilmek için o ay içerisindeki Sil Süpür yarışmalarına katılmak gerekmektedir. 
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın hediye detayları ve geçerlilik süreleri aşağıdaki gibidir.

Geçerlilik Süresi

Hediye

Taahhüt Süresi Boyunca

Aylık 5 GB

Taahhüt Süresi Boyunca

Aylık 10 GB

Taahhüt Süresi Boyunca

Aylık 20 GB

 

SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz