Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Numarasını taşıyarak Türk Telekom faturasız paketlere gelenlere, 30 gün geçerli 10 GB cepten internet hediye ediyoruz. 

GEL DENE İkon 5555
Ücretlendirme
Hangi Kampanya? Faturasız Gel Dene Kampanyası
Ne Kazanırsınız? İlk 30 gün geçerli cepten 10GB internet
Ne Ödersiniz? Ücretsiz
Nasıl Kayıt Olabilirsiniz? “GEL DENE” yazıp 5555’e SMS atarak kampanyaya katılabilirsiniz. 

 

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • İlgili kampanyadan sadece numara taşıma yolu ile gelerek 30 gün içerisinde faturasız Selfy Sosyal 6, Selfy Sosyal 10, Selfy Sosyal 16 paketlerinden birine kaydolan aboneler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında, hattına tanımlı paketi kapsamında sunulan data faydasına ek olarak 30 gün boyunca ek 10 GB internet faydası sunulacaktır. 
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 30 gün olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecek, yenilenmeyecektir. 
 • Kampanyadan faydalanabilmek için aboneler, “GEL DENE” yazıp 5555’e ücretsiz SMS atmaları gerekmektedir.
 • Kampanyaya başarılı şekilde kayıt olan abonelere SMS ile bilgi verilecektir SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan fayda kullanılabilecektir. Her hat kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir. 
 • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlanan başka data paketi ya da data faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde ön ödemeli hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması, abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde verilen data hakkı iptal edilecektir.
 • Müşterilerimiz kampanyaya kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Türk Telekom Mobil, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir. 
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz