Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Selfy’lilere seçili bankalar üzerinden tek seferde yapacakları her 50 TL ve üzeri yüklemeye iki hafta geçerli 6 GB, her 60 TL ve üzeri yüklemeye iki hafta geçerli 9 GB internet hediye!

Online İşlemler uygulaması'nı indirmek için tıklayınız.

  

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

•          Kampanya 01.06.2021-31.07.2021 tarihlerinde geçerlidir.

•          Kampanyadan faydalanmak için faturasız hat sahibi/kullanıcısı Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen Selfy’li olmak için TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.

•          İlgili kampanyadan Faturasız Ofis, BİMcell , POCELL, Pttcell , Teknosa Mobil, Vestelcell , Kontrolü SEÇ Tarifeleri ve Mobil Wifi haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel ön ödemeli müşteriler yararlanabilir.

•          Kampanyaya yalnızca Akbank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, Ziraat Bankası kanalları üzerinden yükleme yapan müşteriler katılabilir.

•          Bahsedilen tutarda yükleme yapmadan önce yükleme yapacağın bankaya göre SELFY AKBANK, SELFY GARANTIBBVA, SELFY HALKBANK, SELFY ISBANK, SELFY ZIRAATBANK seçeneklerinden birini yazıp 4545'e SMS göndererek kampanyaya kayıt olmalısın.

•          Kampanyaya kayıt için SMS gönderimi yaptığında kampanya kaydının başarılı olarak alındığına dair SMS bilgilendirmesi alacaksın.

•          Banka aracılığıyla yapacağın yüklemeler kapsamında banka internet şubesi, mobil şube, ATM'ler, banka kioskları ve telefon bankacılığı vardır. Talimatlı yüklemeler de geçerli olacaktır.

•          Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya kaydının başarılı bir şekilde tamamlamasının ardından kampanya geçerlilik süresi içerisinde banka aracılığıyla tek seferde 50 TL veya 60 TL üstü üzeri yükleme yapılması gerekmektedir.

•          1000 TL ya da daha yüksek miktarda bakiyeye sahip olman durumunda TL yüklemesi yapamayacak olup, yeniden TL yüklemesi yapabilmen için bakiyenin 1000 TL'nin altında olması gerekmektedir.

•          Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi içerisinde kullanılması gerekmektedir. Kullanılmayan haklar devretmeyip, silinecektir.

•          Kampanya kaydının ardından kampanya geçerlilik süresi içerisinde kampanyaya kayıt olduğun bankanın kanallarından tek seferde yaptığın her 50 TL ve üstü yüklemede 2 hafta boyunca yurt içinde geçerli 6 GB, her 60 TL ve üstü yüklemede 2 hafta boyunca yurt içinde geçerli 9 GB cepten internet kazanacaksın.

•          Kampanya kapsamında sunulan İnternet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlanan başka data paketi ya da data faydası yoksa mevcut tarifen üzerinden ücretlendirileceksin.

•          Kampanya kapsamında sunulan veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Söz konusu data hakkı KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering ) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

•          Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.

•          Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.

SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazını dik konuma getir.