Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Sinemayla dolu dolu Dopdolu 3 GB paketinde ayda 30 TL’ye 3GB cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS seni bekliyor! Üstelik paketinin yanında hediye Tivibu Go Sinema paketiyle dünya kadar film emrinde.☺ 

Canın isterse sonraki ay ister müzik istersen oyun faydasından yararlanırsın. ☺ Biliyorsun Selfy’de paket senin kurallarına uyar. ☺

Üstelik bu pakete kayıtlı Selfy’liler, dilerlerse Selfy’den Hediye 1 GB Kampanyası’na da katılarak 1 GB BEDAVA İNTERNET’in keyfini çıkarıyor!

DOPDOLU3GB İkon 4545
Ne alırım? Ne öderim?

Dopdolu 3GB Paketi

Ne Öderim?

30 TL

Ne Alırım?

Her Yöne 750 Dakika
+
Her Yöne 5000 SMS
+
3 GB Cepten İnternet

+

1 GB BEDAVA İnternet*

+

Muud Premium Üyelik**

Nasıl Alırım?

DOPDOLU3GB yaz 4545'e gönder

DOPDOLU HEDIYE yaz 4545’e gönder

MZK DOLU yaz 4545’e gönder

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız DOPDOLU 3 GB Paketi'ne kaydolduysan; paketten ayda 30TL'ye yararlanabilirsin.

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

* Bedava İnternet hakkından yararlanmak için Selfy'den Hediye 1 GB Kampanyası'na DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545'e göndererek kayıt olman gerekiyor. Faydadan yararlanmaya başlamak için kampanya katılım tarihinden en geç 48 saat önce, hattına tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemesi yapmış olman gerekli. Kampanya kapsamında sunulan internet hakkın 30 gün boyunca toplam 1 GB ile sınırlı. Selfy'den Hediye 1GB Kampanyası detayları için tıkla.

** Muud Premium Üyelik’ten şifre alarak faydalanabilirsin. Müzik şifreni almak için MZK DOLU yazıp 4545’e sms göndermen gerekiyor.

Nasıl faydalanırım?

Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinde olman yeterli. (BİMCell, POCELL, PttCell, Teknosa Mobil, Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi, Hemşehrim ve Faturasız Jet tarifeleri hariç) Pakete kayıt olmak için ise DOPDOLU3GB yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. Eğer hattın kendi üzerine kayıtlı değilse DOPDOLU3GB TC Kimlik No yazıp (Örn: DOLU 12345678900) 4545'e göndererek de pakete kayıt olabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri’ni de arayabilirsin. Paketin tanımlandığında SMS ile bilgi gelir. 1GB Bedava internetten faydalanmak için ise DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz sms göndermen gerekiyor. Playstore’dan indirim kodu için OYUN DOLU yazıp 4545’e sms göndermeyi unutma ☺

Daha
 • Dopdolu 3GB Paketi’nden, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelip pakete kayıt olmak isetrsen aylık 30 TL’ye, zaten Türk Telekom faturasız mobil tarifelerindeysen aylık 30 TL’ye yararlanabilirsin. Bakiyende en az paket tutarı kadar TL yoksa paketi alamazsın. Bakiyeni boş bırakmamalısın. ☺ 
 • OYUN DOLU yazıp 4545’e SMS göndererek Playstore’dan 10 TL’lik indirim kodunu alabilirsin. Playstore’dan alınan 10 TL’lik indirimi kullanman için sms ile aldığın indirim kodunu http://www.playstore.com üzerinden yaptığın alışverişlerde indirim kodu alanına yazman gerekiyor. 10 TL’lik indirim 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabilirsin. İndirim kodunu farklı kampanyalarla birleştiremezsin. Toplamda 12 şifre hakkın var. 
 • Her ay dilediğin müzik, sinema veya oyun faydasından birine dair şifreyi kendi tercihine göre değiştirerek talep edebilirsin. Biliyorsun Selfy’de kuralları sen koyarsın ☺
 • Paketteki yurt içi dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı 30 gün boyunca geçerli. 30 gün içinde dakikalarını, SMSlerini ve internetini tüketmen lazım. Paketindeki dakikaların, SMSlerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMSin ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin. Kullanılmayan faydaların bu süre sonunda silinir. 
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabiliyor. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenir. 
 • Bakiyendeki tutar pakete kayıt olmak için yetersizse, 29 gün içinde hattına en az paket tutarı kadar bakiye yüklediğinde paketin otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli. Paket iptali için IPTAL DOPDOLU3GB yazarak 4545’e göndermen gerekiyor. İptal durumunda ücretsiz verilen faydaların silinmeyecek ve kullanım sürenin sonuna kadar geçerli olacak. 
 • Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN DOPDOLU3GByazıp 4545’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece ne kadar dakikan, SMS’in ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin. 
 • Selfy’den Hediye 1 GB Kampanyası'nda kampanya dönemi boyunca her ay tek seferde yapacağın 30 TL ve üzeri yüklemelerde ilgili faydalar, tekrar SMS ile başvurman gerekmeden otomatik olarak yenilenir. Tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmazsan faydalar yenilenmez. Kampanyaya son katılım tarihi 31.12.2018'dir. 
 • Pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirsin. BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandığın sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanabilirsin. İstersen servisi iptal edebilirsin. 
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'ye taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Paketteki dakikalarını, SMSlerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin. 
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Bireysel Faturasız O Ses Türkiye Tarifesi ve Faturasız Jet tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeysen ve BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil haricindeki Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeysen yararlanabilirsin. 
 • Paketindeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir. 
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım haklarıın sadece yurt içinde kullanabilirsin. 
 • Paketindeki internetin bittiği zaman başka bir internet hediyesi/paketin yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 2KR/100KB olarak uygulanıyor. 
 • Paketindeki dakikalarını ve SMSlerini 444 ile ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar yönüne yaptığın aramalarda ve SMS gönderimlerinde de kullanabilirsin. Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Paketindeki dakikalarını sohbet hatları, Özel Servis numaraları, katma değerli servisler, KKTC ve yurtdışı yönüne kullanımları ve faks, data WAP kullanımları için kullanamazsın. 
 • Türk Telekom mobil hatları ile Taraftar hatları arasındaki tarife geçişlerinde üyeliğin bulunan tüm paketler iptal oluyor. “Paketi çok sevdim, yararlanmaya devam etmek istiyorum.” dersen tekrar satın alman lazım. 
 • Paketindeki SMS’lere web üzerinden gönderilen SMS’ler dahil edilmiyor. Yurtiçinde Türk Telekom mobil hatlarından yapacağın 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramalarının 1. dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendirileceksin. 
 • Pakete Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı yoluyla kayıt olabilirsin. 
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB’dır. 
 • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, üzerinde başka paketin yoksa mevcut tarifen üzerinden ücretlendirilirsin. 
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, yeni müşteri fiyatından faydalanabilmek için numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır. 
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir. 
 • Mevcut kullanımlarını görüntülemek, farklı tarife, kampanya ve paketlerimizi inceleyip satın almak için seni Mobil Online İşlemler uygulamamıza bekleriz.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz