TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Selfy’den Okul Yolu Paketi ile okula gidiş dönüş saatlerinde geçerli 3GB internet ayda sadece 3TL!

YOL İkon 4545
Ne alırım? Ne Öderim?

Selfy'den Okul Yolu Paketi

 

Ne Öderim?

3 TL

Ne Alırım?

Her gün 07.00 – 08.30 ile 15.00 – 16.30 saatleri arasında geçerli aylık 3GB cepten internet

Nasıl Alırım? 

YOL yaz 4545'e gönder

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Nasıl faydalanırım?

Selfy'den Okul Yolu Paketi'nden,18 yaşını geçmemiş Selfy üyesi ve şirketimizce uygulanmakta olan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Faturasız Jet tarifeleri dışındaki bireysel Faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell ve Teknosa Mobil hariç Faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kapsamında sunulan bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahipleri yararlanabilir. Pakete kayıt olmak için YOL yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. Eğer hattın kendi üzerine kayıtlı değilse 7-18 yaş arasındaki TC kimlik no'nu kullanarak YOL TC Kimlik Noyazıp (Örn: YOL 12345678900) 4545'e göndererek hem Selfy'e hem de pakete kayıt olabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri'ni de arayabilirsin. Paketin tanımlandığında SMS ile bilgi gelir.

Daha
 • Selfy'den Okul Yolu Paketi ile 07:00-08:30 ve 15:00-16:30 saatleri arasında 30 gün geçerli aylık 3GB cepten internetten yararlanabilirsin.
 • Paketten,18 yaşını geçmemiş Selfy üyesi ve şirketimizce uygulanmakta olan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Faturasız Jet tarifeleri dışındaki bireysel Faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell ve Teknosa Mobil hariç Faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kapsamında sunulan bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahipleri yararlanabilir.
 • 18 yaş altında ve Selfy'liysen “YOL” yazıp 4545'e göndererek; Selfy'li değilsen 7-18 yaş arasındaki TC kimlik numaranı kullanarak YOL TC KIMLIK NO yazıp 4545'e SMS göndererek hem Selfy'e hem de Selfy'den Okul Yolu Paket'ine kayıt olabilirsin.Selfy'den Okul Yolu Paket'inin ücreti KDV-ÖİV dahil 3 TL'dir.
 • Selfy'den Okul Yolu Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarını, KALAN YOL yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsin.
 • Pakete kayıt için bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketin otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli olacaktır.
 • Selfy'den Okul Yolu Paketi'nin kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. Paket kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemez ve 3. kişilere devredilmez.
 • Selfy'den Okul Yolu Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenir, ancak istediğin anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirsin. Yenileme esnasında hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiyen takip edilir ve yükleme yaptığında Selfy'den Okul Yolu Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemen iptal olursa, tekrar YOL yazıp 4545'e göndererek, Selfy'den Okul Yolu Paketi'ni alabilirsin.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL YOL yazarak 4545e göndermen gerekir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydaların silinmez ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmez.
 • Paket kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır.
 • Paket kapsamında sunulan data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. İnternet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkı saklı tutulur.
 • 07:00-08:30 ile 15:00-16:30 saatleri arasında 30 günlük paket kullanım süresi içerisinde paketteki internet hakkının bitirilmesi durumunda farklı bir internet paketin yoksa paket aşım ücreti 2 Kuruş / 100 KB'dir.Paket fiyatında değişiklik yapma hakkı saklı tutulur.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fiyatlara, KDV ve ÖİV dâhildir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
 • Mevcut kullanımlarını görüntülemek, farklı tarife, kampanya ve paketlerimizi inceleyip satın almak için seni Mobil Online İşlemler uygulamamıza bekleriz.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! İletişimin en eğlenceli hali Selfy'nin gençlik dünyasından mısın? 
Evet, Selfy müşterisiyim. Hayır, Selfy müşterisi değilim.
Lütfen cihazını dik konuma getir.