Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Mobil öğrenci paketine dahil olan öğrenciler dakikasi 56,70 kuruştan konuşuyor, SMS’i ise 40,75 kr üzerinden ücretlendiriliyor. 

MO İkon 6363
Ne Alırım? Ne Öderim?
Mobil Öğrenci Tarifesi  
Tüm Şebeke İçi/ Diğer Operatör/ Ev-İş 56,70 KR/DK
SMS 40,75 KR/SMS
MMS 1,25 TL/MMS

Mobil Öğrenci Tarifesi'nde yurt içi her yöne yapılan indirimsiz aramaların dakikası 56,70 kuruştan, yurt içi her yöne yapılan SMS gönderimleri ise 40,75 kuruştan ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom faturasız mobil hatlarından yapılan 444 1 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, ilk 30 saniye ücretsizdir, 1. dakikada sonlandırılması halinde 56,70 kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde dakika başına 56,70 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Tarifemin Özellikleri Nelerdir?
  • MobilÖğrenci Tarifesi'nde olmayan faturasız müşteriler aboneleri, MO yazıp 6363’e kısa mesaj göndererek Mobil Öğrenci Tarifesi'ne ücretsiz olarak geçebilirler.       
  • MobilÖğrenci Tarifesi'nde olmayan müşterilerden, MobilÖğrenci Tarifesi'ne geçişlerde, müşteri faturalı hat sahibi ise KDV ve ÖİV dahil 30 TL alınır. Faturalı hatlardan yapılan geçişlerde, 30 TL tutarı son faturaya yansıtılır.         
  • Tarifede internet limit aşım ücreti 2KR/100KB olup standart internet ücretlendirmesi sadece internet apn üzerinden yapılan kullanımlarda 1 TL/100 KB olarak uygulanmaktadır.
Daha
  • Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem! Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.   
  • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.         
  • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
  • Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! İletişimin en eğlenceli hali Selfy'nin gençlik dünyasından mısın? 
Evet, Selfy müşterisiyim. Hayır, Selfy müşterisi değilim.
Lütfen cihazını dik konuma getir.