Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Mobil öğrenci paketine dahil olan öğrenciler dakikasi 68,69 kuruştan konuşuyor, SMS’i ise 49,38 kr üzerinden ücretlendiriliyor. 

MO İkon 5555
Ne Alırım? Ne Öderim?
Mobil Öğrenci Tarifesi  
Tüm Şebeke İçi/ Diğer Operatör/ Ev-İş 68,69 KR/DK
SMS 49,38 KR/SMS
MMS 1,25 TL/MMS

Mobil Öğrenci Tarifesi'nde yurt içi her yöne yapılan indirimsiz aramaların dakikası 68,69 kuruştan, yurt içi her yöne yapılan SMS gönderimleri ise 49,38  kuruştan ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom faturasız mobil hatlarından yapılan 444 1 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, ilk 30 saniye ücretsizdir, 1. dakikada sonlandırılması halinde 68,69 kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde dakika başına 68,69 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Tarifemin Özellikleri Nelerdir?
  • MobilÖğrenci Tarifesi'nde olmayan faturasız müşteriler aboneleri, MO yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek Mobil Öğrenci Tarifesi'ne ücretsiz olarak geçebilirler.       
  • MobilÖğrenci Tarifesi'nde olmayan müşterilerden, MobilÖğrenci Tarifesi'ne geçişlerde, müşteri faturalı hat sahibi ise KDV ve ÖİV dahil 30 TL alınır. Faturalı hatlardan yapılan geçişlerde, 30 TL tutarı son faturaya yansıtılır.         
  • Tarifede internet limit aşım ücreti 2KR/100KB olup standart internet ücretlendirmesi sadece internet apn üzerinden yapılan kullanımlarda 1 TL/1 MB olarak uygulanmaktadır.
Daha
  • Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem! Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.   
  • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.         
  • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
  • Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz