ads
Selfy'ye Üye Ol
Online
İşlemler
Selfy dünyasında ne görmek istersin?
Sıkça Sorulan Sorular

Gizlilik Ve Güvenlik


Yasal Uyarı

İşbu websitesi ve (www.selfy.com.tr) alan adı içeriği TT MOBİL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.'ye ('TT MOBİL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş') ve TTNET A.Ş’ye (TTNET) ait fikri mülkiyet hakları olup TT MOBİL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş ve TTNET’in izni olmadan işbu websitesindeki bilgiler kısmen veya tamamen çoğaltılamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz, uyarlanamaz, tercüme edilemez veya saklanamaz. Websitesi üzerindeki marka, logo ve amblemler TT MOBİL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş ve TTNET’in marka haklarına tabidir. TT MOBİL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş ve TTNET’in yazılı izni olmadan websitesindeki içeriklerin kullanımı, değiştirilmesi ve markaların kullanımı kesin olarak yasaklanmıştır.

İşbu websitesinin içeriği 'olduğu gibi' sunulmaktadır. İşbu websitesi veya işbu websitesinde linki verilen herhangi bir websitesinin içeriklerinin herhangi bir şekilde kullanımından doğan doğrudan, dolaylı veya başka özel zararlardan ilgili taraflara karşı TT MOBİL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş ve TTNET sorumlu olmayacaktır.

GİZLİLİK POLİTİKASI

İşbu gizlilik bildirisi sizleri gizliliğe ilişkin uygulamalarımız konusunda ve bize verdiğiniz kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığı ve korunduğu hakkında bilgilendirmektedir. Bu politika (adresi www.selfy.com.tr olan) websitesine ilişkindir. Websitemizde üçüncü kişilere ait verilebilecek websitesi linkleri bizim kontrolümüzde olmayıp işbu politika kapsamına dahil değildir. Sizden toplanan bilgiler başka bir üçüncü tarafa satılmayacak veya kiralanmayacaktır. TT MOBİL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş ve TTNET size ait kişisel bilgileri iştirakları, üçüncü taraf acenteleri veya taşeronları ile paylaşma hakkını saklı tutar. Üçüncü taraf acenteleri ve taşeronlar size ait gizli mahiyetteki kişisel bilgileri gizlilik ilkesi çerçevesinde saklamayı taahhüt etmek zorunda olup bu bilgileri TT MOBİL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş ve TTNET için gerçekleştirmekte oldukları hizmetler dışındaki amaçlar için kullanamazlar.

Kişisel bilgileriniz mahkeme emirlerine cevap verilmesi vb. de dahil olmak üzere hukuki işlemler için de kullanılabilir. Kişisel Bilgilere Ulaşılması ve Güncellenmesi Kişisel bilgilerinizde zaman zaman oluşabilecek değişiklikler hakkında lütfen bize bilgi veriniz. Kişisel Bilgilerin Güvenli Biçimde Saklanması Bilgilere izinsiz erişimi ve bilgilerin ifşa edilmesini engellemek ve verilerin doğru şekilde saklanarak uygun biçimde kullanılmasını sağlamak için TT MOBİL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş ve TTNET bütün makul güvenlik önlemlerini alır.

GÜVENLİK

IVR, Web ve Wap kanallarında TT MOBİL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş ve TTNET’in geliştirmiş olduğu uygulamayı ifade eder. Bu uygulama kapsamında aboneler IVR, Web ve Wap kanallarından TT MOBİL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş hattını kullanmakta oldukları cep telefonu cihazında herhangi bir zararlı yazılım var ise söz konusu zararlı yazılımı silmek için ücretsiz olarak TT MOBİL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş ve TTNET’in çeşitli firmalardan tedarik ettiği temizleme programlarına ulaşabilecek ve söz konusu cihazına ilgili temizleme programlarını yükleyerek temizleme işlemini yapabilecektir.