Lütfen aşağıdaki bilgileri kontrol edin.

Bir hata oluştu lütfen tenrar deneyiniz.

KAYDINI ALDIK
KATILDIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER

Katılım Şartları: Bu kampanya Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 09.03.2018 tarih ve 24951361-255.05.02-E.2661 sayılı yazısı ile, MPİ’nin izni kapsamı dışında düzenlenmiştir. 14.03.2018(Saat:00.01)- 14.04.2018(Saat:23.59) tarihleri arasında, Türkiye genelinde www.selfy.com.tr (ücretsiz) web sitesinde sorulacak olan “Selfy’li olmanın en önemli ayrıcalığı sence nedir” sorusuna cevap yazıp katılım formunu ad-soyad-adres-telefon bilgileriyle dolduranlar kampanyaya katılacaklardır. Yazılan cevaplar yaratıcılık, konuya uygunluk, dil-anlatım kriterlerine göre jüri tarafından 20.04.2018 tarihinde değerlendirilecektir. Yarışma sonuçları 21.04.2018 tarihinde www.selfy.com.tr web sitesinde yayınlanacaktır. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır. Kampanya kapsamında 3 kişiye Samsung S9 Cep Telefonu (birim fiyatı:4.599TL) ikramiyesi verilecektir. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülük ve harcamalar talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Selfy Google Play
Selfy Banner

Selfy’liler kuralları koymaya devam ediyor! Dünyada ilk kez Selfy ve Google Play bir araya gelerek benzersiz teklifler yarattı! Üstelik bu tekliflerden hem faturalı hem de faturasız hatlı Selfy’liler yararlanabiliyor!

Hemen kayıt ol!
• Selfy Google Play 5GB teklifi için Google5GB yazıp 4545’e gönder!
• Selfy Google Play 10GB teklifi için Google10GB yazıp 4545’e gönder!

NASIL FAYDALANIRIM?

• Faturasız Hat Kullanıyorsan

- Selfy Google Play faturasız paketlerini alabilmek için Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8 Tarifesi ve Hemşerim tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.

- Selfy Google Play 5GB Paketi’ne katılmak için GOOGLE5GB yazıp 4545’e, Selfy Google Play 10GB Paketi’ne katılmak için GOOGLE10GB yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

- Tekliflere başarılı şekilde kayıt oldun mesajını aldıktan sonra aylık Google Play kredini almayı unutma!

• Selfy Google Play 5GB teklifindeysen => Play5TL yazıp 4545’e gönder!

• Selfy Google Play 10GB teklifindeysen => Play10TL yazıp 4545’e gönder!


• Faturalı Hat Kullanıyorsan

- Selfy Google Play faturalı kampanyalardan yararlanabilmek için Selfy Google Play 5GB tarifesinde ya da Selfy Google Play 10GB tarifesinde olman gerekiyor.

- İlgili faturalı tarifelerdeysen, yukarıda belirtilen kampanyalı fiyatlar ile Selfy Google Play 5GB Kampanyası’ndan yararlanmak için GOOGLE5GB yazıp 4545’e, Selfy Google Play 10GB Kampanyası’ndan yararlanmak için GOOGLE10GB yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

- Kampanyaya başarılı şekilde kayıt oldun mesajını aldıktan sonra aylık Google Play kredini almayı unutma!

• Selfy Google Play 5GB Kampanyasındaysan=> Play5TL yazıp 4545’e gönder!

• Selfy Google Play 10GB Kampanyasındaysan => Play10TL yazıp 4545’e gönder!

GOOGLE PLAY KREDİMİ NASIL ALIRIM?

• Bulunduğun teklife göre Play5TL ya da Play10TL yazıp 4545’e gönderdikten sonra gelen mesaj içerisinde yer alan linke tıkla!

• Google hesabın ile oturum açman istenecek:

- Google hesabın yoksa “Oturum Aç” butonuna tıklaman ve gerekli yönlendirmeleri takip ederek kendine bir Google hesabı açman gerekiyor. Google hesabın olmadan, paketinde sunulan Google Play kredisi faydasından yararlanamazsın.

- Google hesabın varsa “Oturum Aç” butonuna tıkladıktan sonra Google kullanıcı adı ve şifreni kullanarak oturum açabilirsin.

• Google Play üzerinde açılan sayfada yer alan “Kodunuzu Kullanın” alanında ilgili aya ait olan sana özel kodun, boşluklu alana otomatik olarak doldurulmuş şekilde gelecek. “Kodu Kullan” butonuna tıkla.

• Kodunun tutarı (5 TL ya da 10 TL) değerindeki Google Play kredinin hangi hesaba ekleneceğini kontrol etmen istenecek. Gösterilen hesap doğru ise “Onayla” butonuna basarak işlemi onaylayabilirsin.

• Hesabına ilgili tutar eklendiğine dair onay mesajını aldıktan sonra artık tüm Google Play harcamalarında hesabındaki bakiyeyi kullanabilirsin!

• Unutma her ay sana özel üretilen kodun ile Google Play kredini almak için tekliflere kayıt olduğun ay da dahil olmak üzere 12 ay boyunca her ay bu adımları tekrarlamalısın!

DAHA

• Tekliflerden yararlanmak için Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen faturasız paketlere ya da faturalı kampanyalara kaydolmak için GOOGLE5GB TC Kimlik No yazıp 4545’e ya da GOOGLE10GB TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.

• Türk Telekom’a son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelen faturalı ve faturasız mobil hat müşterileri ile Türk Telekom’un faturasız tarifelerinden faturalı tarifelerine geçen kullanıcılar Selfy Google Play 5 GB teklifinden aylık 25 TL’ye ve Selfy Google Play 10GB Teklifinden aylık 39 TL’ye yararlanabilirler. Faturalı hat kullanıcılarının yukarıda belirtilen fiyatlardan yararlanabilmeleri için 12 ay boyunca Türk Telekom’un faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermesi ve ilgili kampanyaya katılım sağlaması gerekmektedir.

• Mevcut Türk Telekom faturasız hat kullanıcısı Selfy’liler Google Play 5GB Paketi’nden aylık 35 TL’ye, Google Play 10GB Paketi’nden aylık 49 TL’ye yararlanabilirler.

• Mevcut Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarının Selfy Google Play 5GB Kampanyası’na katılmak için Selfy Google Play 5GB Tarifesi’nde olman, Selfy Google Play 10GB Kampanyası’na katılmak için Selfy Google Play 10GB Tarifesi’nde olman gereklidir. Faturalı tarifeni değiştirerek Selfy Google Play 5GB Tarifesi’ne geçmek için GOOGLEPLAY5GB yazıp 5555’e, Selfy Google Play 10GB Tarifesi’ne geçmek için GOOGLEPLAY10GB yazıp 5555’e SMS gönderebilirsin. Selfy Google Play 5GB Tarifesinden 59 TL’ye, Selfy Google Play 10GB Tarifesi’nden 74 TL’ye yararlanabilirsin. Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren SOZ yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsin. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 10 TL indirimli olarak yararlanabilirsin.

• Tekliflerde sunulan Google Play Kredisi kodu, tekliflere kayıt olduğun tarihten itibaren her ay 1 kere olmak üzere toplamda 12 kez alınabilir. Tekliflere kayıt olduğun tarihten itibaren 12. ayını dolduran kullanıcılar teklif içerisinde yer alan Google Play Kredisi faydasından yararlanamaz.

• Tekliflere Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı yoluyla kayıt olabilirsin.

• Tekliflerdeki yurt içi dakikalar, SMS’ler, internet avantajı ve Google Play Kredisi faturasızda 30 gün boyunca, faturalıda bir fatura dönemi boyunca geçerli. İlgili dönem içerisinde tekliflerde yer alan haklarını tüketmen lazım. Tekliflerde yer alan dakikaların, SMS’lerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMS’in ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlendirilrsin. Kullanılmayan faydaların bu süre sonunda silinir.

• Teklifler kapsamında sunulan her yöne 750 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.

• Teklifler kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamıyor. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsıyor.

• Faturasız paketlerdeysen paketlerin kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 KB için 2 Krş olacak şekilde uygulanır. Faturalı tarifelerdeysen tarifen kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 250 MB için 9 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 54 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.

• Başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptığın takdirde, kampanyan kapsamında sunulan faydaların silinecek.

• 13.03.2018 tarihi itibarıyla faturalı Selfy Google Play tarifelerine kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

• Faturasız paketlerden yararlanacak numara eğer daha önce Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. numarası ise, numaranın tekrar Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.'ye taşındığı tarih ile numaranın Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.

• AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Faturasız hattının bakiye tutarı pakete kayıt olmak için yetersizse, 29 gün içinde hattına en az paket tutarı kadar bakiye yüklediğinde paketin otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli.

• Selfy Google Play 5GB Teklifi iptali için IPTAL GOOGLE5GB yazarak 4545’e, Selfy Google Play 10GB Teklifi iptali için IPTAL GOOGLE10GB yazarak 4545’e göndermen gerekiyor. İptal durumunda ücretsiz verilen faydaların silinmeyecek ve kullanım sürenin sonuna kadar geçerli olacak.

• Kampanyalar kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında kampanyandaki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak kampanyan içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılacak.

• Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır. Tarifeye ek olarak ses, SMS ve/veya data faydası içeren bir paket alınması durumunda paket ve tarifenin içerisindeki faydalar birlikte değerlendirilecek olup ilgili faydanın tamamı kullanıldığı durumda tam aylık ücret alınır.

• 13.03.2018 tarihi itibarıyla tarifelere kayıt olduysan, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırsın. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisin kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartın 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayabilirsin. İstersen servisi iptal edebilirsin. Servisten yararlanmaya başlaman ve servisi iptal etmen durumunda ilgili SMS bilgilendirmeleri yapılacak.

• Taahhüt vermek için Taahhüt Onay SMS'i 1 TL’dir.

• Teklifler kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, bulunduğun tarife ücretleri baz alınarak ücretlendirilirsin.

• Teklifler kapsamında sunulan dakika, SMS, internet ve Google Play kredisi hakları sonraki aya devretmez ve 3. Şahıslara transfer edilemez.

• Teklifler kapsamında sunulan Google Play kredisi faydası 06.03.2019 tarihine kadar tekliflere gelen müşteriler için geçerlidir. Bu kampanya Avea İletişim Hizmetleri A.Ş, Gayrettepe Mahallesi Yıldız Posta Caddesi No:40 Bodrum Kat Oda No:13 Beşiktaş İstanbul/Türkiye tarafından sağlanmaktadır.

• Teklif kapsamında sunulan Google Play kredilerinden yararlanabilmek için Türk Telekom’un gençlik kulübü Selfy üyesi olmak, aktif bir Google Payments hesabına sahip olmak ve internete erişebilir bir cihaz kullanmak gereklidir.

• Teklif kapsamında sunulan Google Play kredi faydası aylık bir adet 5 TL ya da 10 TL değerinde Google Play kredisi için geçerlidir. Hediye kredilerden, Türk Telekom’un Selfy Google Play Tekliflerine başarılı şekilde kayıt olmuş veya Google Play kredisi aylık tanıtım/hatırlatma SMS’ini almış ve Android işletim sistemli mobil cihaz kullananlar yararlanabilir. Hediye krediler tek kullanımlıktır ve nakdi değerleri yoktur. Özel abonelikler kapsam dışıdır. Yalnızca Türkiye’de geçerlidir. Yaş kısıtı vardır. Daha fazla bilgi için Google Play Promosyon Bakiyesi Şartları ve Google Play Hizmet Şartları sayfalarını ziyaret edebilirsin.

• Selfy Google Play Teklifindeki kullanıcıların, kendilerine gönderilen aylık kredi kodu alımına dair hatırlatma SMS’ini aldıktan sonra aylık kredilerini almak ve Google Play üzerinden kodlarını aktive ederek 5TL ya da 10TL değerinde krediyi Google Payments hesaplarına eklemek için 1 ay süresi olacaktır. Google Payments hesabına eklenen kredi tutarının kullanımı için ise ek 1 ay süre daha verilmektedir. (İlgili aya dair hatırlatma SMS’inin alınmasının ardından 2 ay içerisinde hediye kredi tutarı kullanılmalıdır.) Örnek vermek gerekirse, Mart 2018 içerisinde gelen hatırlatma mesajının ardından, 30 Nisan 2018’e kadar ilgili aya dair hediye kredi kodu Google Play üzerinden Google Payments hesabına eklenmeli ve 31 Mayıs 2018 tarihine kadar kullanılmalıdır.

• Faturalı tarifen kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemler’i ziyaret edebilirsin. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir. Güncel borç bilgin için GUNCEL yazıp 5555'e göndererek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarını öğrenebilirsin.

• Faturasız paketler kapsamında kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN GOOGLE5GB ya da KALAN GOOGLE10GB yazıp 4545’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece ne kadar dakikan, SMS’in ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.

• Paketindeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

• Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. Telsiz kullanım ücreti alınır. Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. sunulan hizmet fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Yurtiçinde Türk Telekom mobil hatlarından yapacağın 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramalarının 1. dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendirileceksin.

• Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC kuruluşunun ticari markalarıdır.

• Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

• Faturalı hatlar için kampanyalara son katılım tarihi 06.03.2019’dur.

• Detaylı bilgi için selfy.com.tr’yi ziyaret edebilirsin.

SAMSUNG S9 YARIŞMASI SONUÇLARI

Yarışmamız sona erdi, katılan herkese teşekkürler! Selfy'li olmanın avantajlarını bizi aşırı mutlu ederek anlatan Mehmet Karaman, Elif Dayıoğlu ve Neda Enöz önce kalbimizi, sonra da Samsung s9'ları kazandı! Selfy'nin kural tanımayan ayrıcalıkları için takipte kalın.