ads
Selfy'ye Üye Ol
Online
İşlemler
Selfy dünyasında ne görmek istersin?
Sıkça Sorulan Sorular

Selfy WhiteFest

Tüm Kampanyalara Geri Dön

Selfy bu yıl, kışın en sıcak festivali WhiteFest’e ana sponsor oldu; eğlencenin adı Selfy WhiteFest oldu!
Erken rezervasyona özel indirimleri kaçırdıysan üzülme, Selfy'nin sosyal medya hesaplarını takip et, sürprizlere hazır ol!
Selfy Whitefest hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıkla!

Selfy WhiteFest
Selfy Whitefest nedir?

Her sene gerçekleşen Türkiye’nin En Büyük Gençlik Festivali Whitefest’e, bu sene Selfy ana sponsor oldu ve işte eğlencenin adı Selfy Whitefest oldu!
Bu sene 15-19 Ocak, 22-26 Ocak ve 5-9 Şubat tarihlerinde Uludağ’da gerçekleşecek festivalde; 24 şehir, 90 üniversite, 164 kampüs'te 12.000 ‘den fazla üniversite öğrencisi ile bir araya gelecek ve 120 Saat boyunca sınırsız eğlence doyacaksın.
Serdar Ortaç, Hadise Hande Yener, Gülşen, Hakan Altun, Berkay, Erdem Kınay, Merve Özbey, Simge, Emre Kaya, Serkan Kaya ve DJ performansları ile konserlere doyacaksın!
Uludağ’ın lüks otellerinde konaklama seçenekleriyle; Bof Hotels Uludağ Ski Resort, Alkoçlar Hotel, Ağaoğlu My Mountain, Monte Baia Hotel, Le Chalet Yazıcı Hotel, Kaya Uludağ, Büyük Hotel, Uslan Hotel, Kar Hotel veya Trend Life Hotel’de kar beyazının keyfini çıkaracaksın!
Üstelik, Selfy’lilere özel konaklama, ulaşım, kayak ekipmanları ve konserlerde geçerli indirimler, sürpriz hediyeler ve deneyim alanlarıyla Selfy’li olmanın ayrıcalığını hissedeceksin!

Ne Alırım?

Selfy’e özel konaklama rezervasyonlarında geçerli %10 indirim alırsın. Bu indirimi Selfy Whitefest’e özel diğer konaklama indirimleri ile birleştiremeyeceğini hatırlatalım.
Konaklama indirimine ek olarak; gece konserleri, kayak ekipmanı kiralama veya ulaşım rezervasyonlarında, birini seçip ek Selfy’e özel %10 indirim de alırsın. Bu indirimi Selfy Whitefest’e özel diğer erken kayıt indirimleri ile birleştirebilirsin.

Nasıl Katılırım?
  • Öncelikle kampanya sadece Selfy üyelerine açık; hala üye değilsen SELFY yaz 4545’e gönder.
  • “Ben çoktan Selfy’liyim!” diyorsan, hattından SELFYWHITEFEST yazıp 5062’ye ücretsiz SMS gönderip, şifreni alabilirsin.
  • Şifreni çağrı merkezi çalışanına iletmen ve hangi indirimlerden faydalanmak istediğini söylemen yeterli.
  • Örneğin, konaklamada geçerli %10 indirimin üzerine; ulaşımda geçerli %10 indirimi seçiyorsan bunu Çağrı merkezi çalışanına iletmen yeterli olur. Unutma, %10 indirimde geçerli üç faydadan sadece birini seçebilirsin. Gerekli işlemler tamamladığında sana bilgi verecek. Evet bu kadar kolay!
Daha?

Öncelikle, Selfy’lilere özel Whitefest 2017 Konaklama rezervasyonlarında sağlanan %10 özel indirimin başka bir promosyon ve kampanya ile birleştirilemeyeceğini hatırlatalım.
İndirimler sadece 444 78 87 nolu Jolly Tur'un Selfy Whitefest'e özel çağrı merkezinden yapacağın rezervasyonlarda geçerli.
Kayak ekipmanı kiralama indirimi sadece belirli kayak ekipmanı kiralama noktalarında geçerli. Bu noktalar ile ilgili çağrı merkezi çalışanından bilgi isteyebilirsin
Bir telefon numarası ile sadece bir şifre alabilirsin. Hem konaklamada geçerli %10 indirim; hem de birini seçeceğin gece konserleri, kayak ekipmanı kiralama veya ulaşım rezervasyonlarından tercih edeceğin birinde geçerli ek %10 indirimden aynı şifre ile faydalanabilirsin.
Erken rezervasyona özel bu indirimler 9 Ocak 2017'de sona erdi. Kaçırdıysan üzülme, Selfy'nin sosyal medya hesaplarını takip et, sürprizlere hazır ol!