ads
Selfy'ye Üye Ol
Online
İşlemler
Selfy dünyasında ne görmek istersin?
Sıkça Sorulan Sorular

Selfy WhiteFest Kampanyası

Tüm Kampanyalara Geri Dön

Her sene gerçekleşen Türkiye’nin En Büyük Gençlik Festivali Whitefest’e, bu sene Selfy ana sponsor oldu ve işte eğlencenin adı Selfy Whitefest oldu!

Bu sene 14-18 Ocak, 4-8 Şubat ve 11-15 Şubat tarihlerinde Uludağ’da gerçekleşecek festivalde; 24 şehir, 90 üniversite, 164 kampüs'te 12.000 ‘den fazla üniversite öğrencisi ile bir araya gelecek ve 120 Saat boyunca sınırsız eğlence doyacaksın.

Serdar Ortaç, Gülşen, Volkan Konak, Hande Yener, Berkay, Yıldız Tilbe, Hakan Altun, Serkan Kaya, Erdem Kınay & Merve Özbey, Ozan Çolakoğlu, Kerimcan Durmaz, Öykü Serter, Kemal Doğulu, Cemre Burak

David Şaboy, Yasin Keleş, Emrah Göktaş, Emre Balık, Percussion Tai, Orkun Bozdemir, Elif Tanverdi, Discolog, DJ Bey, Bayram Özcan, Ege Sağlam ‘ın performansları ile konserlere doyacaksın!

Uludağ’ın lüks otellerinde konaklama seçenekleriyle; Karinna Hotel , Bof Hotels Uludağ Ski Resort, Alkoçlar Hotel, Ağaoğlu My Mountain, Monte Baia Hotel, Le Chalet Yazıcı Hotel, Kaya Uludağ, Kar Hotel ‘de  kar beyazının keyfini çıkaracaksın!

Üstelik, Selfy’lilere özel konaklama, ulaşım ve konserlerde geçerli indirimler, sürpriz hediyeler ve deneyim alanlarıyla Selfy’li olmanın ayrıcalığını hissedeceksin!

Selfy WhiteFest Kampanyası
Ne Alırım?

Selfy’e özel konaklama rezervasyonlarında geçerli %20 indirim alırsın. Bu indirimi Selfy Whitefest’e özel diğer konaklama indirimleri ile birleştiremeyeceğini hatırlatalım.

Konaklama indirimine ek olarak; gece konserleri, after partiler veya ulaşım rezervasyonlarında, birini seçip  Selfy’e özel ek %20 indirim de alırsın. Bu indirimi Selfy Whitefest’e özel diğer erken kayıt indirimleri ile birleştirebilirsin.

Nasıl Katılırım?
  • Öncelikle kampanya sadece Selfy üyelerine açık; hala üye değilsen SELFY yaz 4545’e gönder.
  • “Ben çoktan Selfy’liyim!” diyorsan, hattından WHITEFEST yazıp 5062’ye ücretsiz SMS gönderip, şifreni alabilirsin.
  • Şifreni çağrı merkezi çalışanına iletmen ve hangi indirimlerden faydalanmak istediğini söylemen yeterli. Örneğin, konaklamada geçerli %20 indirimin üzerine; ulaşımda geçerli ek %20 indirimi seçiyorsan bunu Çağrı merkezi çalışanına iletmen yeterli olur. Unutma, EK %20 indirimde geçerli üç faydadan (ulaşım, konserler, after partiler)  sadece birini seçebilirsin. Gerekli işlemler tamamladığında sana bilgi verecek. Evet bu kadar kolay!
Daha?

Öncelikle, Selfy’lilere özel Whitefest 2018 Konaklama rezervasyonlarında sağlanan %20 özel indirimin başka bir promosyon ve kampanya ile birleştirilemeyeceğini hatırlatalım.

İndirimler sadece 444 78 87 nolu Jolly Tur'un Selfy Whitefest'e özel çağrı merkezinden yapacağın rezervasyonlarda geçerli.

Bir telefon numarası ile sadece bir şifre alabilirsin. Hem konaklamada geçerli %20 indirim; hem de birini seçeceğin gece konserleri, after partiler veya ulaşım rezervasyonlarından tercih edeceğin birinde geçerli ek %20 indirimden aynı şifre ile faydalanabilirsin.

Erken rezervasyona özel bu indirimler 25 Aralık 2017  tarihine kadar geçerlidir.