ads
Selfy'ye Üye Ol
Online
İşlemler
Selfy dünyasında ne görmek istersin?
Sıkça Sorulan Sorular

#SelfyChallenge ile Meydan Oku!

Tüm Kampanyalara Geri Dön

Onlar Mannequin videolarını çekti, #SelfyChallenge ile Instagram'da paylaştı. Sen de iPhone7 kazanmak istiyorsan hemen ekibini topla, Mannequin videonu çek; #SelfyChallenge ile Instagram'da paylaş! Son gün 10 Aralık!
Halil Söyletmez, Kemal Ekşioğlu, Aykut Elmas ve Damla Can'ın da yer aldığı videomuzu izlemek için tıkla!

#SelfyChallenge ile Meydan Oku!
Sen de iPhone 7 kazanmak ister misin?

#SelfyChallenge yarışmasına katıl; iPhone7 kazanacak 5 şanslı hesaptan biri ol!
Nasıl mı? Çok kolay!

 • Mannequin videonu çek.
 • "Nasıl yapcam?"dersen bizim videodan kopya çek ;)
 • #SelfyChallenge ile Instagram'da paylaş
 • Hesabını dışarı aç ki jürimiz değerlendirirken videon saklı kalmasın
 • iPhone7 kazanma şansı yakala

Şimdi tam zamanı! Ekibini topla, pozunu ver, don ve çekim başlasın!

Kampanya Koşulları
 1. İşbu yarışmanın konusu Türk Telekom Selfy’nin fenomenler; Halil Söyletmez, Kemal Ekşioğlu, Aykut Elmas, Damla Can ile gerçekleştirdiği Instagram yarışmasında, 5 adet iPhone 7 hediyelerini kapsamaktadır.
 2. Yarışmaya katılmak için katılımcının 18 yaşını doldurmuş olması ve Instagram hesabının olması gerekmektedir. Katılım tarihinde 18 yaşını doldurmamış kişilerin katılımı geçersiz sayılacaktır.
 3. Yarışmaya katılım ücretsizdir ve yarışmaya sadece gerçek kişiler katılım sağlayabilir. Tüzel kişiler adına bir temsilci yarışmaya katılamaz.
 4. “Türk Telekom Selfy #SelfyChallenge Instagram Yarışması” Türk Telekom Selfy’nin resmi Instagram hesaplarında, 26.11.2016 ile 10.12.2016 tarihleri arasında Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 5. Yarışmaya katılmak isteyen kullanıcıların; 26.11.2016-10.12.2016 tarihleri arasında #SelfyChallenge hashtag’i ile videolarını Instagram hesaplarında paylaşmaları gerekmektedir.
 6. Katılımcılar arasından Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin oluşturacağı jüri ve işbirliği yaptığımız fenomenler; Halil Söyletmez, Kemal Ekşioğlu, Aykut Elmas, Damla Can tarafından bağımsız beğeni kriterlerine göre seçilecek olan 5 kişi 13.12.2016 tarihinde Türk Telekom resmi sosyal medya hesaplarında duyurulacaktır.
 7. Bir katılımcı sadece 1 ödül kazanabilecektir.
 8. Yarışmaya Türk Telekomünikasyon A.Ş. çalışanları, Türk Telekom, Türk Telekom Bayileri ve üçüncü partileri katılamaz; katılmış olsalar dahi, yarışmayı kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar.
 9. Kazanan kullanıcılara Instagram’daki “Özel mesaj” özelliği ile iletişime geçilecek, özel mesaj yoluyla iletişim bilgileri talep edilecektir. Katılımcılarının Instagram hesaplarındaki bu özelliklerin yarışma süresince açık olması gerekmektedir. Bilgilerini eksik ya da yanlış iletmesi ve/veya süresinde cevap vermemesi nedeniyle kendisine ulaşılamayan kullanıcı ödül kazanamamış sayılacaktır.
 10. Türk Telekom, önceden izin almaksızın tek taraflı olarak yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar. Bu gibi değişiklikler olması halinde sosyal medya hesapları üzerinden ve/veya resmi web sitesinden duyuracaktır.
 11. Kazananlar bu haklarının başkası tarafından kullanılmasını talep edemez, başka bir kişiye devredemez. Kazanılan ödüller iade edilemez, nakde veya mala çevrilmesi talep edilemez.
 12. Ödül kazanan kullanıcılar, söz konusu haklarını Türk Telekom kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları, yanlış iletişim vermeleri iletişim bilgilerindeki değişiklik ve/veya verdikleri iletişim bilgilerinden ulaşılamaması halinde Türk Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu tutulamayacaktır.
 13. Yarışma 10.12.2016 tarihinde, saat 23:59’da sona erecektir. Kazananların 15.12.2016 saat 23:59’a kadar iletişim bilgilerini ulaştırmaları gerekmektedir. Yarışma hediyelerini kazanan katılımcılarla 15.12.2016 saat 23:59’a kadar iletişime geçilememesi ya da talihlilerin bilgilerini belirtilen süreye kadar iletmemeleri durumunda, yarışma mevcut talihlilerle sona erer.
 14. Yarışmaya katılanlar Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin işbu yarışma şartnamesinde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından yapılacaktır.
 15. Paylaşılan kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri gibi bilgiler dolayısıyla çıkabilecek ihtilaflardan Türk Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu değildir.
 16. Yarışmaya katılanlar paylaştıkları bilgilerin Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından yarışma boyunca saklı tutulabileceğini ve yarışmada paylaştıkları içeriklerin yarışmanın sona ermesinden itibaren bir ay süresince Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından yazılı ve görsel basın aracılığıyla, basılı ve dijital mecralarda ve internet mecrasında tanıtım aracılığıyla kullanılabileceğini onaylarlar.
 17. Yarışmada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan kullanıcıların belirlenmesi durumunda bu kullanıcılar ödüle hak kazanamayacak olup Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin söz konusu kullanıcılar için yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
 18. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin kayıtları esas alınacaktır.
 19. Türk Telekom “Türk Telekom Selfy #SelfyChallenge Instagram Yarışması”; hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
 20. Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu yarışmaya katılan herkes işbu şartnamedeki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
 21. Yarışmaya katılanlar Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin işbu kampanya şartnamesinde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından yapılacaktır.