ads
Selfy'ye Üye Ol
Online
İşlemler
Selfy dünyasında ne görmek istersin?
Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyayı Kaçırma

Tüm Kampanyalara Geri Dön

ÇOK NET KAMPANYA'yı duyan insanlar Selfy Dünyası'na akın etmeye başladı. Bu haberi arkadaşlarıyla paylaşan Selfy'liler: "İlk anda neye uğradığımızı şaşırdık. Bir an önce Selfy'li olmalıyım dedim ve buradayım. Herkese anlatın, herkes mutlu olsun." sözleriyle herkesi ÇOK NET KAMPANYA'yı kullanmaya davet etti.

Selfy'nin içinde 3GB internet, her yöne 750DK ve her yöne 5000SMS yer aldığı bu çok net teklifi yalnızca 29TL!

Çok Net Kampanya
Ne alırım? Ne öderim?
ÇOK NET KAMPANYA  
Ne Öderim? 29 TL
Ne Alırım? 3 GB Cepten İnternet
+
Her Yöne 750 Dakika
+
Her Yöne 5.000 SMS
Nasıl Alırım? COKNET yaz 4545'e gönder

Faturalı SÜPER 750 3GB tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan yararlandıysan:

 • 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verdiysen: aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 29 TL, sonrasında 39 TL'dir.
 • 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 39 TL'dir.

SÜPER 750 3GB tarifesi detayları için tıklayabilirsin.

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Nasıl Faydalanırım?

Faturalı SUPER 750 3GB Tarifesi'ne kayıtlı olman gerekli. 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555'e 1 TL'ye SMS göndermen gerekli. Kampanyaya kayıt olmak için ise COKNET yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndermen yeterli.

Daha?
 • Kampanyaya COKNET yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndererek alabilirsin. Selfy'li olmayan 7-25 yaş arasındaki müşteriler, COKNET TC Kimlik No yazıp (Örn: COKNET 12345678900) 4545'e göndererek de kampanyaya kayıt olabilirler. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri'ni de arayabilirsin. Kampanyan tanımlandığında ben SMS ile bilgi veririm.
 • İnternet kullanımın 3 GB'ye ulaştığında, paket aşım ücreti her 100 MB için 7 TL olacak şekilde uygulanır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 42 TL ücret yansıtılır. Bu ücrete ulaşırsan internet erişimin fatura dönemi sonuna kadar durdurur ve ek ücret yansıtılmaz.
 • Kampanyadaki aylık ücret indirimleri ve internet faydası kampanyaya kayıt olduğun fatura dönemi itibariyle başlıyor.
 • Kampanyayla sunduğum internet kullanım hakkı sadece internet apn üzerinden yapılacak veri indirme ve veri yükleme kullanımlarını kapsıyor.
 • Kullanmadığın internet hakkın ilgili dönem sonunda silinir ☺ Başka bir hatta transfer edilemez, bilgin olsun.
 • Super 750 3GB Tarifesi'nden diğer faturalı tarifelere geçiş yaparsan, indirimin Super 750 3GB Tarifesi'nde kaldığın gün sayısı ile orantılı kısmını kaparsın.
 • Kampanyadan bir GSM numarası ile en fazla bir kez yararlanabilirsin.
 • Tarifendeki kalan kullanımlarını öğrenmek için KALAN yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderebilirsin.
 • "Ben bu fırsattan vazgeçtim!" dersen, IPTAL COKNET yazıp 4545'e göndermen yeterli. (Demeyeceğine eminim ☺)
 • Kampanyayı 31 Aralık 2017' de bitirmem gerekiyor, elini çabuk tut ☺
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.