Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Selfy’lilerin tüm işlemleri tek bir uygulamada!

Sana özel teklifler, kampanyalar ve fırsat kodları ve daha fazlası için Online İşlemler uygulamasını hemen kullanmaya başla!

Online işlemler uygulamasını IOS Apple Store ve Google Play Store’dan indirebilirsin! Online İşlemler Uygulaması ile sana özel paket, tarife ve kampanyaları görüntüleyebilir, fırsat kodu alabilir, kullanımlarını sorgulayabilirsin! Hemen tıkla, uygulamanı indir!

  

Daha

Uygulamada Selfy özelliklerinden yararlanabilmek için Selfy üyesi olmak ve ilgili GSM numarası ve doğrulama kodu ile giriş yapman gerekiyor. Selfy'e üye olmak için SELFY yazıp 4545 'e göndermen yeterli ☺ Fırsat kodu alabilmek, avatar değiştirebilmek ve kişiye özel kampanyalardan yararlanabilmek için hemen üye olup giriş yap ☺ Avatar değişimi sadece Google PlayStore'dan indirilen Android uygulamasında yapılabiliyor. Avatar menüsünde Avatar ile ilgili bilgilendirici bir video da yer alıyor. Ana sayfadan tek tık ile mobil teklifler, avantajlar, avatar değişimi menülerine erişim sağlayabilirsin. Selfy Profili menüsünden Selfy numaranı girip, değiştirebilir, yararlandığın avantaj kodlarını görebilir ve avatarını değiştirebilirsin. Mobil teklifler alanında Türk Telekom'lu/değil, Faturalı/Faturasız kırılımına göre mobil teklifler yer almaktadır. Bu alandan teklifleri detaylı olarak inceleyebilir ve paylaş seçeneği yoluyla arkadaşlarınla paylaşabilirsin. "daha fazla" menüsü üzerinden Selfy hakkında bilgiler, üyelik kanalları, en yakın Türk Telekom bayi ve wifi noktaları, uygulama oylama alanlarına ulaşım sağlayabilirsin.

SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz