TL Ikonu TL Yükle
Online İşlemler

Selfy’li! Bu sefer sana birçok alanda birden kazandıracak bir kampanyayla geliyoruz! Kuponsa’yla yüzlerce üye iş yerinde aldığın Restoran&Kafe, Spa&Güzellik, Aktivite&Eğlence kategorilerindeki ürün ya da hizmetin ikincisi bedava! Üstelik Selfy’lilere özel, 1 yıllık Kuponsa Silver paket üyeliği %50 indirimli! Kuponsa uygulamasını AppStore veya PlayStore’dan hemen indir, kampanya kodunu girerek indirimli paketini al, yüzlerce kupondan faydalanmaya başla!

KUPONSA İkon 6262
Nasıl Katılırım?

Öncelikle kampanya sadece Selfy üyelerine açık; hala üye değilsen SELFY yaz 4545’e gönder. Ben çoktan Selfy'liyim!" diyorsan: Mobil müşterisiysen, mobil hattından KUPONSA yazıp 6262’ye SMS gönderip şifreni alabilirsin. Evde internet müşterisiysen, mobil hattından KUPONSA TCKN yazıp 6262’ye SMS gönderip şifreni alabilirsin. Sonrasında, Kuponsa mobil uygulamasını AppStore ya da PlayStore üzerinden indirip, gelen şifreyi Kuponsa mobil uygulaması üzerinde Silver paketi seçtikten sonra promosyon kodu kısmına girerek yıllık üyelik paketini indirimli olarak alabilirsin.

Daha
  • Kampanya 31.12.2018’e kadar geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde Selfy’lilere Kuponsa mobil uygulamasından satın alacağı Silver pakette %50 indirim sağlanacaktır. Silver paketi alan müşteriler, Restoran&Kafe, Spa&Güzellik, Aktivite&Eğlence kategorilerinde 1 alana 1 bedava kuponlarından faydalanabilecektir.
  • Kuponsa uygulaması şu anda İstanbul, Ankara, Antalya ve Muğla (Bodrum)’daki üye işletmelerde geçerlidir.
  • Uygulama AppStore veya PlayStore’dan ücretsiz olarak indirebilir, indirimli satın alma işlemini, uygulama menüsündeki “Hemen Al” bölümünden Silver paketi seçerek gerçekleştirebilirsin. Paket satın almadan önce, otomatik olarak başlayan 14 günlük Ücretsiz Deneme süresinde Restoran&Kafe kategorisinde 2 kupon kullanabilirsin.
  • Bu kapsamda kampanya boyunca kampanyadan 1 kez faydalanabilirsin.
  • İndirim kodları tek kullanımlıktır. Kampanyaya katılım stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar tüm vergiler dahil Vodafone müşterileri için 0,65 TL, Turkcell müşterileri için 0,85 TL olarak ücretlendirilir. TT mobil müşterilerinin katılımı ücretsizdir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! İletişimin en eğlenceli hali Selfy'nin gençlik dünyasından mısın? 
Evet, Selfy müşterisiyim. Hayır, Selfy müşterisi değilim.
Lütfen cihazını dik konuma getir.