Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Selfy’li, paylaşmayı sever. Selfy’li görüşmeyi, konuşmayı, iletişim kurmayı sever. Selfy’li sohbetini paylaşır, keyfini paylaşır, tasasını paylaşır… Fotoğrafını paylaşır, şarkısını paylaşır, durumunu paylaşır… Selfy, gençleri teknolojinin olduğu her yere götürür. Selfy Yetkililerinden paylaşmayı seven Selfy’lilere, telefonlarından gönderemediklerini gönderebilsinler diye MNG’den kargo gönderimlerine %30 indirim…

 

30 Eylül 2020 tarihi itibariyle Selfy gençlik markası/kulübü sadece 18-25 yaş aralığında bulunan mobil müşterilerimizin yararlanabileceği şekilde devam edecektir. Bu tarih itibariyle evde internet ve tv müşterilerimiz Selfy gençlik kulübüne dahil edilmeyecek, mevcut müşterilerimiz kulüp kapsamında sunulan ilgili marka ortaklığı gibi ek faydalardan yararlanamayacaktır. 

  

MOBİL
MNG İkon 6262
Nasıl Katılırım?
  • Öncelikle kampanya sadece Selfy üyelerine açık; hala üye değilsen SELFY yaz 4545’e gönder.
  • "Ben çoktan Selfy'liyim!" diyorsan: Mobil müşterisiysen, mobil hattından MNG yazıp 6262’ye SMS gönderip şifreni alabilirsin. Gelen şifreyi MNG kargo şubelerindeki görevlilere ileterek kampanyadan faydalanabilirsin.
Daha
  • Kampanya kapsamında, Selfy üyesi isen; MNG Kargo ile yaptığın gönderimlerde %30 indirim kazanıyorsun.
  • Şifrelerin tek kullanımlık olduğunu unutma; her alışverişte yeni şifre alman gerekiyor.
  • Kampanya, 31.12.2022 tarihine kadar geçerli, elini çabuk tut!
  • İptal ve iade durumunda kampanya geçerli değil.
  • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • Bir de unutmadan, kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz