TL Ikonu TL Yükle
Online İşlemler

Selfy’de, MUZIK yazıp 6262'ye gönderene, internet kotasından yemeden müzik dinlemenin keyfini doya doya çıkarsın diye Muud Premium üyelik 3 ay boyunca hediye ☺

Sıradaki şarkı, tüm Selfy'lilere internet kotasından yemeden gelsin. ☺

MOBİL
MUZIK İkon 6262
EVDE İNTERNET
MUZIK TCKN İkon 6262
Muud'ta Seni Neler Bekliyor?

Çevrimdışı Dinle
İnternetin olmadığı zamanlarda da müzik keyfin artık yarıda kalmayacak! Muud Premium üye olarak dilediğin şarkıyı Çevrimdışına Ekle butonu ile Çevrimdışı Şarkılara ekle, internetin yokken ya da Muud’u çevrimdışı modda kullanırken müzik keyfini doya doya kesintisiz yaşamaya devam et.

HD Dinle
En favori şarkıların artık HD kalitede! Muud’ta milyonlarca yerli ve yabancı şarkı senin için artık daha yüksek kalitede. Muud Premium üye olarak sahip olabileceğin “HD Kalite” özelliği ile şarkıları daha yüksek kalite ayrıcalığı ile dinleyebileceksin. 

Sınırsız Dinle, Dilediğini İndir
Muud Premium ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sınırsız dinleme keyfi de seni bekliyor. Üstelik aylık 250 yerli şarkıyı cep telefonuna, tabletine ya da bilgisayarına indirebilir, istediğin her an dinle.

3D Dokunma Desteği
Hazır Çalma Listelerine, Son Dinlediğin Şarkılara, En Popüler ve Çevrimdışı Şarkılarına kolayca ulaşmak için Force Touch özelliği taşıyan cihazlarında uygulama simgesine dokunman yeterli!

Nasıl Faydalanırım?
  • Öncelikle kampanya sadece Selfy üyelerine açık; hala üye değilsen SELFY yaz 4545'e gönder.
  • "Ben çoktan Selfy'liyim!" diyorsan: Mobil müşterisiysen, mobil hattından MUZIK yazıp 6262'ye SMS gönderip şifreni alabilirsin. Evde internet müşterisiysen, mobil hattından MUZIK TCKN yazıp 6262'ye SMS gönderip şifreni alabilirsin. Gelen şifreyi www.muud.com.tr'de ödeme sayfasındaki ilgili alana yazarak kampanyadan faydalanabilirsin.
Daha
  • Kampanyaya katılım 20.000 adet ile sınırlıdır.
  • MUZIK yazıp 6262’ye SMS göndererek şifreni al, Muud’a ücretsiz üye ol. Aldığın şifre ile Muud Premium PIN kodu ve aktivasyon şifresi www.muud.com.tr ya da Muud Android mobil uygulaması Premium’a Geç alanında bulunan “Aktivasyon Kodu Kullanmak İstiyorum” alanına girerek Selfy' e özel 3 ay ücretsiz Muud Premium kampanyasından faydalan. 3 ay boyunca herhangi bir yenileme işlemi yapman gerekmiyor.
  • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • Zaten Muud Premium üyeliğin varsa bu kampanyadan yararlanamazsın.
  • 3 ay ücretsiz kullanım hakkı PIN kodu ve şifrenin aktive edilmesi ile başlayacak olup 3 ayın sonunda otomatik olarak sonlanacaktır.
  • 3 ay ücretsiz kullanımın sonunda Premium üyeliğini devam ettirmek istersen Premium’a Geç seçeneği ile Premium aboneliğini  başlatarak Muud ile sınırsız müzik dinleme keyfini devam ettirebilirsin.
  • Muud internet tabanlı dijital müzik dinleme platformu olduğundan, ücretsiz 3 ay sürenin sonunda mobil hattından herhangi bir üyelik ücreti kesilmeyecek.
  • Kampanya şifreni aldıktan sonra buraya tıklayarak müzik dinlemenin keyfini çıkarmaya başlayabilirsin.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! İletişimin en eğlenceli hali Selfy'nin gençlik dünyasından mısın? 
Evet, Selfy müşterisiyim. Hayır, Selfy müşterisi değilim.
Lütfen cihazını dik konuma getir.