ads
Selfy'ye Üye Ol
Online
İşlemler
Selfy dünyasında ne görmek istersin?
Sıkça Sorulan Sorular

Selfy'lilere 3 Ay Muud Hediye Kampanyası

Tüm Kampanyalara Geri Dön

Selfy’de, MUZIK yazıp 5060’a gönderene, internet kotasından yemeden müzik dinlemenin keyfini doya doya çıkarsın diye Muud Premium üyelik 3 ay boyunca hediye

Sıradaki şarkı, tüm Selfy'lilere internet kotasından yemeden gelsin.

Unutmadan doya doya müzik dinlemenin keyfini çıkarırken bir şarkı da benden olsun diyorsan O Ses Türkiye başvurunu da Muud üzerinden yapabilirsin.

Selfy'lilere 3 Ay Muud Hediye Kampanyası
Muud'ta seni neler bekliyor?

Çevrimdışı Dinle
İnternetin olmadığı zamanlarda da müzik keyfin artık yarıda kalmayacak! Muud Premium üye olarak dilediğin şarkıyı Çevrimdışına Ekle butonu ile Çevrimdışı Şarkılara ekle, internetin yokken ya da Muud’u çevrimdışı modda kullanırken müzik keyfini doya doya kesintisiz yaşamaya devam et.

HD Dinle
En favori şarkıların artık HD kalitede! Muud’ta milyonlarca yerli ve yabancı şarkı senin için artık daha yüksek kalitede. Muud Premium üye olarak sahip olabileceğin “HD Kalite” özelliği ile şarkıları daha yüksek kalite ayrıcalığı ile dinleyebileceksin. 

Sınırsız Dinle, Dilediğini İndir
Muud Premium ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sınırsız dinleme keyfi de seni bekliyor. Üstelik aylık 250 yerli şarkıyı cep telefonuna, tabletine ya da bilgisayarına indirebilir, istediğin her an dinle.

3D Dokunma Desteği
Hazır Çalma Listelerine, Son Dinlediğin Şarkılara, En Popüler ve Çevrimdışı Şarkılarına kolayca ulaşmak için Force Touch özelliği taşıyan cihazlarında uygulama simgesine dokunman yeterli!

Nasıl Faydalanırım?

MUZIK yazıp 5060’a SMS göndererek kampanyaya katılabilirsin.

Daha?
  • Kampanyadan 31.12.2018 tarihine kadar yararlanabilirsin.
  • Kampanyaya katılım 30.000 kişi ile sınırlıdır.
  • MUZIK yazıp 5060’e SMS göndererek şifreni al, Muud’a ücretsiz üye ol. Aldığın şifre ile Muud Premium PIN kodu ve aktivasyon şifresi www.muud.com.tr ya da Muud Android mobil uygulaması Premium’a Geç alanında bulunan “Aktivasyon Kodu Kullanmak İstiyorum” alanına girerek Selfy' e özel 3 ay ücretsiz Muud Premium kampanyasından faydalan. 3 ay boyunca herhangi bir yenileme işlemi yapman gerekmiyor.
  • Zaten Muud Premium üyeliğin varsa bu kampanyadan yararlanamazsın.
  • 3 ay ücretsiz kullanım hakkı PIN kodu ve şifrenin aktive edilmesi ile başlayacak olup 3 ayın sonunda otomatik olarak sonlanacaktır.
  • 3 ay ücretsiz kullanımın sonunda Premium üyeliğini devam ettirmek istersen Premium’a Geç seçeneği ile Premium aboneliğini  başlatarak Muud ile sınırsız müzik dinleme keyfini devam ettirebilirsin.
  • Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır.5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve OIV dahil 0,3325 TL olarak ücretlendirilir.
  • Muud internet tabanlı dijital müzik dinleme platformu olduğundan, ücretsiz 3 ay sürenin sonunda mobil hattından herhangi bir üyelik ücreti kesilmeyecek.
  • Kampanya şifreni aldıktan sonra buraya tıklayarak müzik dinlemenin keyfini çıkarmaya başlayabilirsin.