ads
Selfy'ye Üye Ol
Online
İşlemler
Selfy dünyasında ne görmek istersin?
Sıkça Sorulan Sorular

SERVİSLER

Ringa

Selfy'liler arkadaşlarını kıskançlık krizine sokmaya devam ediyor. Aranırken bile Ringa servisi ile farkını ortaya koyan Selfy'li genç, kıskançlık krizine giren arkadaşlarını sakinleştirmeye çalışıyor.
Üstelik Ringa, Selfy'lilere ilk üç ay ücretsiz!

Ringa
Ne işe yarar bu servis?

Ringa servisiyle seni arayan kişilerin telefonda duyduğu standart çalma sesini değiştirebilir, tarzını ifade edebilirsin. Telefon modelin ne olursa olsun, seni arayanları kendi seçtiğin Ringa'larla karşılayabilirsin. Böylece seni arayanlar telefon çalma sesi ya da meşgul sesi yerine Ringa'nı dinleyerek sen telefonu açana dek eğlenir.

Ek bir ücret ödemeden istediğin kadar Ringa seçebilir, o günkü moduna göre istediğin sıklıkta Ringa'nı değiştirebilirsin!

Nasıl Kullanırım?

Cep telefonundan RINGA ACIK yazıp 9292'ye SMS göndererek servisi kullanıma açabilirsin. Birkaç dakika içinde gelecek üyelik onay mesajını aldıktan sonra istediğin Ringa'yı kullanabilmek için SMS kodunu "RINGA <SMS KODU>" (örn. RINGA 1234567) yazarak 9292'ye kısa mesaj gönderebilirsin.

Eğer arayan numaraya göre tanımlama yapmak istersen RINGA <SMS KODU> <TELEFON NO> yazarak (örn. RINGA 1234567 05551234567) 9292'ye kısa mesaj gönderebilirsin.

Cep telefonundan *100# tuşlayıp Ringa menüsüne girerek Ringa'ya üye olabilir ve mevcut kategorilerden seçim yapabilirsin.

Dahası var mı?
  • Ringa servisi için üyelik ücreti aylık 4 TL'dir. Diğer tüm Ringa içerikleri ücretsizdir.
  • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

Ringa