Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Selfy’liler kuralları koymaya devam ediyor! Dünyada ilk kez gerçekleşen proje için Selfy ve Google Play bir araya gelerek Selfy’lilere eşi benzeri olmayan teklifler yarattı! Üstelik bu tekliflerden hem faturalı hem de faturasız hatlı Selfy’liler yararlanabiliyor!

Nasıl Faydalanırım?
 • Selfy Google Play faturasız paketlerini alabilmek için Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8 Tarifesi ve Hemşerim tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.         
 • Selfy Google Play 5GB Paketi’ne katılmak için GOOGLE5GB yazıp 4545’e, Selfy Google Play 10GB Paketi’ne katılmak için GOOGLE10GB yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.        
 • Tekliflere başarılı şekilde kayıt oldun mesajını aldıktan sonra aylık Google Play kredini almayı unutma!   
  • Selfy Google Play 5GB teklifindeysen => Play5TL yazıp 4545’e gönder!     
  • Selfy Google Play 10GB teklifindeysen => Play10TL yazıp 4545’e gönder! 
Google Play Kredimi Nasıl Alırım?
 • Bulunduğun teklife göre Play5TL ya da Play10TL yazıp 4545’e gönderdikten sonra gelen mesaj içerisinde yer alan linke tıkla!         
 • Google hesabın ile oturum açman istenecek:   
  • Google hesabın yoksa “Oturum Aç” butonuna tıklaman ve gerekli yönlendirmeleri takip ederek kendine bir Google hesabı açman gerekiyor. Google hesabın olmadan, paketinde sunulan Google Play kredisi faydasından yararlanamazsın.    
  • Google hesabın varsa “Oturum Aç” butonuna tıkladıktan sonra Google kullanıcı adı ve şifreni kullanarak oturum açabilirsin.         
 • Google Play üzerinde açılan sayfada yer alan “Kodunuzu Kullanın” alanında ilgili aya ait olan sana özel kodun, boşluklu alana otomatik olarak doldurulmuş şekilde gelecek. “Kodu Kullan” butonuna tıkla.        
 • Kodunun tutarı (5 TL ya da 10 TL) değerindeki Google Play kredinin hangi hesaba ekleneceğini kontrol etmen istenecek. Gösterilen hesap doğru ise “Onayla” butonuna basarak işlemi onaylayabilirsin.      
 • Hesabına ilgili tutar eklendiğine dair onay mesajını aldıktan sonra artık tüm Google Play harcamalarında hesabındaki bakiyeyi kullanabilirsin!
 • Unutma her ay sana özel üretilen kodun ile Google Play kredini almak için tekliflere kayıt olduğun ay da dahil olmak üzere 12 ay boyunca her ay bu adımları tekrarlamalısın!
Daha
 • Paketlerden yararlanmak için Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen faturasız paketlere kaydolmak için GOOGLE5GB TC Kimlik No yazıp 4545’e ya da GOOGLE10GB TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.         
 • Türk Telekom’a son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelen faturasız mobil hat müşterileri Selfy Google Play 5 GB teklifinden aylık 25 TL’ye ve Selfy Google Play 10GB Teklifinden aylık 39 TL’ye yararlanabilirler.          
 • Mevcut Türk Telekom faturasız hat kullanıcısı Selfy’liler Google Play 5GB Paketi’nden aylık 37 TL’ye,  Google Play 10GB Paketi’nden aylık 55 TL’ye yararlanabilirler.          
 • Paketlerde sunulan Google Play Kredisi kodu, tekliflere kayıt olduğun tarihten itibaren her ay 1 kere olmak üzere toplamda 12 kez alınabilir. Paketlere kayıt olduğun tarihten itibaren 12. ayını dolduran kullanıcılar teklif içerisinde yer alan Google Play Kredisi faydasından yararlanamaz.       
 • Paketlere Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı yoluyla kayıt olabilirsin.          
 • Paketlerdeki yurt içi dakikalar, SMS’ler, internet avantajı ve Google Play Kredisi faturasızda 30 gün boyunca geçerli. İlgili dönem içerisinde paketinde yer alan haklarını tüketmen lazım. Paketinde yer alan dakikaların, SMS’lerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMS’in ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlendirilirsin. Kullanılmayan faydaların bu süre sonunda silinir.          
 • Paketler kapsamında sunulan her yöne 750 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.                       
 • Paketler kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamıyor. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsıyor.          
 • Paketlerin kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 KB için 2 Krş olacak şekilde uygulanır.         
 • Faturasız paketlerden yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'ye taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.         
 • TÜRK TELEKOM, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Faturasız hattının bakiye tutarı pakete kayıt olmak için yetersizse, 29 gün içinde hattına en az paket tutarı kadar bakiye yüklediğinde paketin otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli.          
 • Selfy Google Play 5GB Paketi iptali için IPTAL GOOGLE5GB yazarak 4545’e, Selfy Google Play 10GB Paketi iptali için IPTAL GOOGLE10GB yazarak 4545’e göndermen gerekiyor. İptal durumunda ücretsiz verilen faydaların silinmeyecek ve kullanım sürenin sonuna kadar geçerli olacak.         
 • 13.03.2018 tarihi itibarıyla tarifelere kayıt olduysan, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırsın. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisin kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartın 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayabilirsin. İstersen servisi iptal edebilirsin. Servisten yararlanmaya başlaman ve servisi iptal etmen durumunda ilgili SMS bilgilendirmeleri yapılacak.          
 • Paketler kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, bulunduğun tarife ücretleri baz alınarak ücretlendirilirsin.          
 • Paketler kapsamında sunulan dakika, SMS, internet ve Google Play kredisi hakları sonraki aya devretmez ve 3. Şahıslara transfer edilemez.         
 • Paketler kapsamında sunulan Google Play kredisi faydası 06.03.2019 tarihine kadar pakete gelen müşteriler için geçerlidir. Bu kampanya TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş, Gayrettepe Mahallesi Yıldız Posta Caddesi No:40 Bodrum Kat Oda No:13 Beşiktaş İstanbul/Türkiye tarafından sağlanmaktadır.         
 • Paketler kapsamında sunulan Google Play kredilerinden yararlanabilmek için Türk Telekom’un gençlik kulübü Selfy üyesi olmak, aktif bir Google Payments hesabına sahip olmak ve internete erişebilir bir cihaz kullanmak gereklidir.            
 • Paketler kapsamında sunulan Google Play kredi faydası aylık bir adet 5 TL ya da 10 TL değerinde Google Play kredisi için geçerlidir. Hediye kredilerden, Türk Telekom’un Selfy Google Play Tekliflerine başarılı şekilde kayıt olmuş veya Google Play kredisi aylık tanıtım/hatırlatma SMS’ini almış ve Android işletim sistemli mobil cihaz kullananlar yararlanabilir. Hediye krediler tek kullanımlıktır ve nakdi değerleri yoktur. Özel abonelikler kapsam dışıdır. Yalnızca Türkiye’de geçerlidir. Yaş kısıtı vardır. Daha fazla bilgi için Google Play Promosyon Bakiyesi Şartları ve Google Play Hizmet Şartları sayfalarını ziyaret edebilirsin.          
 • Selfy Google Play Paketlerindeki kullanıcıların, kendilerine gönderilen aylık kredi kodu alımına dair hatırlatma SMS’ini aldıktan sonra aylık kredilerini almak ve Google Play üzerinden kodlarını aktive ederek 5TL ya da 10TL değerinde krediyi Google Payments hesaplarına eklemek için 1 ay süresi olacaktır. Google Payments hesabına eklenen kredi tutarının kullanımı için ise ek 1 ay süre daha verilmektedir. (İlgili aya dair hatırlatma SMS’inin alınmasının ardından 2 ay içerisinde hediye kredi tutarı kullanılmalıdır.) Örnek vermek gerekirse, Mart 2018 içerisinde gelen hatırlatma mesajının ardından, 30 Nisan 2018’e kadar ilgili aya dair hediye kredi kodu Google Play üzerinden Google Payments hesabına eklenmeli ve 31 Mayıs 2018 tarihine kadar kullanılmalıdır.         
 • Faturasız paketler kapsamında kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN GOOGLE5GB ya da KALAN GOOGLE10GB yazıp 4545’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece ne kadar dakikan, SMS’in ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.          
 • Paketindeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.          
 • Yurtiçinde Türk Telekom mobil hatlarından yapacağın 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramalarının 1. dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendirileceksin. ·        
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. Telsiz kullanım ücreti alınır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Android, Google Play ve Google Play logosu Google LLC kuruluşunun ticari markalarıdır.         
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.          
 • Detaylı bilgi için selfy.com.tr’yi ziyaret edebilirsin.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz