Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Selfy Dijital Large Paketi ile  ayda 55 TL’ye konuşma ve mesajlaşmada da kullanabileceğin yurt içi 15 GB seni bekliyor!

DIJITAL LARGE İkon 4545


Türk Telekom mobil müşterisiysen,
nasıl Selfy’li olacağını öğrenmek için tıkla!

15 GB'lık Paket ile
Ne Yapabilirim?
Dönüştürmek istediğin MB/SMS/DK'yı hesapla
İNTERNET
0 MB
DAKİKA 1 DK = 5 MB
0 DK
SMS 20 SMS = 5 MB
0 SMS
Ne kadar harcadın?
0 MB
0.00 GB
Ne Alırım? Ne Öderim?

Selfy'nin Dijital Large Paketi

Ne Öderim?

55 TL

Ne Alırım?Yurt içi konuşma ve mesajlaşmada da kullanabileceğin 15 GB

 

Nasıl Alırım?

DIJITAL LARGE yaz 4545'e gönder

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Nasıl Faydalanırım?
 • Selfy Dijital Large Paketine katılmak için faturasız hattından DIJITAL LARGE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.
Katılım Detayları
 • Paketi alabilmek için Faturasız Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, Ahlan, TV8 tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.        
 • Paketten faydalanmak için Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için DIJITAL LARGE yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.          
 • Selfy Dijital Large Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 39 TL’dir, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifendekiler içinse 55 TL’dir.
Daha
 • Pakete Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı yoluyla kayıt olabilirsin.         
 • Paket kapsamında hattına dönüşen 15 GB tanımlanacak; yurtiçi konuşma ve sms kullanımların da “1 DK için 5 MB”, “1 SMS için 0,25 MB”  şeklinde dönüştürülerek data hakkından düşecektir. Kısacası; “1 DK = 5 MB = 20 SMS”dir.          
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda otomatik yenileme, en son alınan paketi takip eden 30. Günde yapılacaktır.          
 • Paket kapsamında sunulan dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.          
 • Paket kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamıyor. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsıyor.         
 • Paket kapsamındaki hakların tükendiğinde, bulunduğun tarife ücretleri baz alınarak ücretlendirilirsin.          
 • Paket kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 KB için 2 Krş olacak şekilde uygulanır.           
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.          
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları sonraki aya devretmez.         
 • Paket kapsamındaki kullanım haklarını devredemez ve 3. şahıslara transfer edemezsin.          
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'ye taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.          
 • Pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirsin. BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandığın sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanabilirsin. İstersen servisi iptal edebilirsin.         
 • Bakiyendeki tutar pakete kayıt olmak için yetersizse, 29 gün içinde hattına en az paket tutarı kadar bakiye yüklediğinde paketin otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli. Paket iptali için IPTAL DIJITAL LARGE yazarak 4545’e göndermen gerekiyor. İptal durumunda ücretsiz verilen faydaların silinmeyecek ve kullanım sürenin sonuna kadar geçerli olacak.          
 • Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN DIJITAL LARGE yazıp 4545’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece ne kadar dakikan, SMS’in ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.         
 • Paketindeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.          
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.         
 • Yurtiçinde Türk Telekom mobil hatlarından  Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaların 1. dakikada sonlandırman  halinde 46,25 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendirilecektir.         
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.         
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz