ads
Selfy'ye Üye Ol
Online
İşlemler
Selfy dünyasında ne görmek istersin?
Sıkça Sorulan Sorular

Tarifeni Kaçırma

Yeni Yıl 6GB Tarifesi

Tüm Tarifelere Geri Dön

Yeni Yıl 6GB tarifesinde ayda 49 TL’ye tam 6 GB cepte internet, yurt içi her yöne 1000 DK, 1000 SMS! 

Üstelik bu tarifeye kayıtlı Selfy’liler, dilerlerse Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na da katılarak her gece 00:00-06:00 arasında geçerli 3GB bedava internetin keyfini çıkarıyor!

Yeni Yıl 6GB Tarifesi
Hemen Bu Tarifeye Geçmek İstiyorum

Çok hızlısın! 444 1 444 Müşteri Hizmetleri aracılığıyla Yeni Yıl 6GB Tarifesi’ne geçiş yapabilirsin veya telefonundan

Ne alırım? Ne öderim?

Yeni Yıl 6GB Tarifesi

Benle kalacağına söz verirsen *

49TL

Kesin değil, belki kalmam dersen**

69 TL

Ne Alırım?

6 GB Cepten İnternet
+
Her Yöne 1000 DK
+
Her Yöne 1000 SMS
+
Geceleri BEDAVA İnternet***

Tarifendeki Dakikalar Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne

90 Kr / Dk

Tarifendeki SMS’ler Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne

90 Kr / SMS

MMS

1,25 TL / MMS

*Yeni hat alırsan ya da numaranı taşırsan ve 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacağına söz verirsen 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde 69 TL'lik ücret geçerli olur.
** Yeni hat alarak ya da numaranı taşıyarak tarifeye kaydolup taahhüt vermek istemezsen 69 TL'lik ücret geçerli olur.
***Bedava Sınırsız İnternet hakkından yararlanmak için Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na GECENET yazıp 4545’e göndererek kayıt olman gerekiyor. Kampanya kapsamında, bir fatura dönemi içerisinde 00.00-06.00 saatleri arasında yapacağın kullanımlarının 3 GB’a ulaşması durumunda internetini 96 kbps hız ile kullanmaya devam edebilirsin.
Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası detayları için tıkla!

Bunları Okumadan Tarifeye Kaydolma Bence!
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 günde Türk Telekom Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla söz vermen gerekir.
 • SMS aracılığıyla söz vermek için SOZ yazıp 5555'e 1 TL karşılığında SMS göndermen yeterli.
 • Söz verdiğin fatura dönemi itibariyle aylık ücret indirimini almaya başlarsın ve indirim 12 fatura dönemi boyunca geçerli olur.
 • Sözünde durmazsan yani ilk 12 fatura dönemi içerisinde hattını iptal edersen, edilmesine sebep olursan, numaranı diğer operatörlere taşırsan, Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine geçersen son faturana o güne kadar yararlandığın indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından lehine olan cezai bedel olarak yansıtılır.
Dahası var mı?
 • Tarifendeki kalan kullanımlarını öğrenmek için KALAN yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderebilirsin.Sorgu SES ve SMS kullanımları için 6 saat, İNTERNET kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Borcum ne kadar diye merak edersen GUNCEL yazıp 5555'e göndererek yurt içinde son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarını öğrenebilirsin. Ay içinde ilk ve ikinci bilgi mesajı 0,99 TL ile ücretleniyor. Aynı ay içerisinde diğer sorgulamalar ise ücretsiz☺
 • İnternet kullanımın 6 GB'a ulaştığında, paket aşım ücreti her 100 MB için 9 TL olacak şekilde uygulanır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 42 TL ücret yansıtılır. Bu ücrete ulaşırsan internet erişimin fatura dönemi sonuna kadar durdurur ve ek ücret yansıtılmaz.
 • Kaçıncı 100 MB’lık aşım paketinde olduğunu öğrenmek istersen KADEME 100 yazıp 5555 e göndermen yeterli. Bu servis son 12 saatlik kullanımlarını içermez.
 • Numara taşıma, yeni hat alımı ya da faturasız hattan faturalı hatta geçiş yaparak tarifeye kaydolduysan ve ilk fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yaptıysan ilk faturana tarife aylık ücretinin tamamı yansır. 15 günden az kullanım yaptıysan senden tarife aylık ücretinin tamamını alacak değilim☺ Bu durumda tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı ilk fatura yansır.
 • Türk Telekom faturalı ya da faturasız mobil tarifelerinden diğer operatörlere numaranı taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysan ya da Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysan 30 TL kayıt ücreti alınır ve ilk faturana yansıtılır.
 • Tarifendeki dakikaların, SMS'lerin bitince başka hediye kullanım hakkın yoksa tarifenin standart ücreti ile ücretleniyorsun.
 • Tarifende kalan dakika, SMS, internet hakların fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • Tarifendeki dakikalarını, SMS'lerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin. O dakikaları sadece senin için veriyorum☺
 • Tüm internet hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi data kullanımlarında geçerlidir.
 • Paketindeki dakikalarını ve SMS'lerini 444 ile ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar yönüne yaptığın aramalarda ve SMS gönderimlerinde de kullanabilirsin.
 • Tarifendeki dakikalarını sohbet hatları, Özel Servis numaraları, katma değerli servisler, KKTC ve yurt dışı yönüne kullanımları ve faks, data WAP kullanımları için kullanamazsın.
 • Yeni Yıl 6GB Tarifesi ile ilgili diğer detaylar için burayı tıkla!