Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

800 dönüşen dakika ayda sadece 21 TL! Dönüşen dakikalar sadece konuşmaya yaramıyor, ihtiyaç halinde SMS ve internete dönüşüyor. Yani sen pakete uymuyorsun, paket sana uyuyor!Bu paket çok iyi! Neden mi?Dönüşen dakikalarınla hem konuşabiliyor, hem mesajlaşabiliyor, hem de internet kullanabiliyorsun. Dakikaların SMS ve internete dönüşmesi için de seni yormuyoruz. Paket, senin kullanımına göre kendisini otomatik ayarlıyor.Peki bu dönüşüm işlemi nasıl mı oluyor? 1 Dönüşen Dakika; 1 Her yönedakika, 20 Her yöne SMS ya da 5 MB cepten internet olarak kullanılabiliyor.

800 İkon 4545
Ne Alırım? Ne Öderim?
Kafama Göre 800 Paketi  
Ne Öderim? 21 TL
Ne Alırım? 800 Dönüşen Dakika
Dakika Dönüşümü 1 Dönüşen Dakika
=
1 Her Yöne Dakika
=
20 Her Yöne SMS
=
5 MB İnternet
Nasıl Alırım? 800 yaz 4545'e gönder
 • Kafama Göre 800 paketinde 800 dönüşen dakika bulunuyor.
 • Kafama Göre 800 paketinde en fazla 3 GB cepten internet kullanılabiliyor, her yöne dakika ve her yöne SMS için herhangi bir üst kullanım limiti bulunmuyor. Yani Kafama Göre 800 paketindeki 800 dönüşen dakikayı sadece konuşmak için kullanırsan en fazla her yöne 800 dakika konuşabilirsin, sadece mesajlaşmak için kullanırsan en fazla her yöne 16.000 SMS gönderebilirsin, sadece internete girmek için kullanırsan en fazla 3 GB cepten internet kullanabilirsin.
 • Fiyatlara KDV-ÖİV dahil.
Kimler, Nasıl Faydalanabilir?
 • Paketten son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip Mobil Her yöne ya da Mobil Öğrenci tarifesinde olan 7-25 yaş arasındaki faturasız Selfy üyesi müşteriler yararlanabilir."
 • Kafama Göre 800 paketini almak için 800 yazıp 4545'e ücretsiz SMS gönderebilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri'ni de arayabilirsin. Paketin tanımlandığında SMS ile bilgi veriyoruz.
Bunları Okumadan Paketi Alma Bence
 • Paketinde ne kadar dönüşen dakika kaldığını KALAN 800 yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsin. Üstelik ne kadar dönüşen dakika kaldığını dakikası, saniyesine kadar söylüyoruz.
 • Kafama Göre 800 paketini 30 gün içerisinde 1 kez satın alınabilirsin.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 sn, cepten internetin ücretlendirme periyodu 100 KB'dır.
 • Paketteki dönüşen dakikalarının kullanım süresi 30 gün. 30 gün içerisinde kullanmazsan dakikalar siliniyor, bir sonraki aya devretmiyor. Bu ayın dakikasını, SMS'ini ve internetini gelecek aya bırakma. ☺
 • Paket 30 günün sonunda yenileniyor. Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL 800 yazarak 4545'e ücretsiz SMS göndermen yeterli. İptal durumunda dakikalar, geçerlilik süresi sonuna kadar silinmez ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmez.
 • Paketindeki dönüşen dakikalarını başka kişilere transfer edemezsin. O dakikaları, SMSleri ve interneti sadece senin için veriyoruz. ☺
 • Bakiyende en az paket tutarı kadar TL yoksa paketi alamazsın. Bakiyeni boş bırakmamalısın. ☺
 • Paketinin yenileme döneminde bakiyen yetersiz olursa 29 gün boyunca yeterli TL var mı diye bakılır; paketin için yeterli bakiyeye ulaşılırsa paket kendini yeniler; bakiye yetersizse paketin tekrar alınması gerekir.
 • Paketteki dakikalar ve dakikaların dönüştüğü SMS'ler ve internet kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerli. KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamaz. Dakikalar ve SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsar. Paket aşımı durumunda yapılan aramalar, gönderilen SMS'ler ve internet kullanımın tarifen üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyaya son katılım tarihi 31.12.2019'dur
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz