Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Selfy’nin Mor Large Paketi’nde ayda 27 TL’ye 3GB’ı geceleri olmak üzere toplam 6GB cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS seni bekliyor! Üstelik bu paketteki Selfy’lilere Muud Premium, Playstore’dan İndirim ya da Tivibu Go Sinema paketinden biri de hediye! Sonraki ay yine aynı faydayı seçebilir ya da dilersen farklı bir faydadan da yararlanabilirsin.

MOR L İkon 4545
Ne Alırım? Ne Öderim?

Selfy'nin Mor Large Paketi

Ne Öderim?

27 TL

Ne Alırım?

Her Yöne 750 Dakika
+
Her Yöne 5000 SMS
+
3GB+3GB* Cepten İnternet
+
Hediye Müzik/Oyun/Sinema**

Nasıl Alırım?

MOR L yaz 4545'e gönder

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy’nin Mor Large Paketi'ne kaydolduysan; paketten ayda 27 TL'ye yararlanabilirsin.

*6 GB cepten internet hakkının 3 GB’ı 21.00-09.00 arası kullanımlarda geçerli olup otomatik olarak hattına tanımlanır.

**  Tivibu Go Sinema paketinden şifre alarak faydalanmak için MOR TV, Playstore’dan indirim kodunu almak için MOR OYUN veya Muud Premium Üyelik’ten şifre alarak faydalanmak için MOR MUZIK yazıp 4545’e sms gönderebilirsin.

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Nasıl Faydalanırım?
 • Selfy’nin Mor Large Paketi’ne katılmak için faturasız hattından MOR L yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.
Katılım Detayları
 • Paketi alabilmek için Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8 Tarifesi ve Hemşerim tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.
 • Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için MOR L TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • Selfy’nin Mor Large Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 27 TL,pakete ilk kayıt oluş üzerinden 6 ay geçince 29 TL’dir.
Ücretsiz Servisleri Nasıl Kullanabilirim?

Her ay dilediğin müzik, sinema veya oyun faydasından birine dair şifreyi kendi tercihine göre değiştirerek talep edebilirsin. Biliyorsun Selfy’de kuralları sen koyarsın ☺ Tercih edilen hakkın kullanım süresi 1 ay olup, her ay paketin yenilendiğinde tercih ettiğin faydayı seçebileceğin şekilde toplam 12 şifre hakkın bulunuyor.

TivibuGo Sinema Paketi Faydası İçin
 • Tivibu Go Sinema Paketi şifresi için MOR TV yazıp 4545’e sms göndermen gerekiyor.
 • Akıllı cep telefonu ve tablet üzerinden izleme yapabilmek için Tivibu Cep uygulamasını cihazına ücretsiz indirip sms ile aldığın kullanıcı adı ve şifreyi uygulamaya girerek  hemen kullanmaya başlayabilirsin. Buna alternatif olarak www.tivibu.com.tr üzerinden İZLE butonuna tıklayarak ÜYE GİRİŞİ yaptıktan sonra da sinema keyfini başlatabilirsin. Aynı zamanda İNDİR İZLE seçeneği ile masaüstü girişini bilgisayarına yükleyerek dilediğinde internet bağlantısı bulunan bilgisayarda ayaklarını uzata uzata dilediğin filmi izleyebilirsin.
 • 1 aylık ücretsiz kullanım süresi iletilen kullanıcı adı ve şifre ile Tivibu Go’ya giriş yapman ile başlar ve ücretsiz kullanım süresi sonunda otomatik sonlanır. İletilen kullanıcı adı ve şifreyi 1 ay içerisinde kullanmazsan geçerliliğini kaybeder. Tivibu Go Sinema paketinden sadece yeni Tivibu Go aboneleri faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında verilen Tivibu Go Sinema paketinde kırmızı halı filmleri izlenemez.
Playstore Faydası İçin
 • Playstore’dan indirim kodu için MOR OYUN yazıp 4545’e sms göndermen gerekiyor.
 • OYUN DOLU yazıp 4545’e SMS göndererek Playstore’dan 10 TL’lik indirim kodunu alabilirsin. Playstore’dan alınan 10 TL’lik indirimi kullanman için sms ile aldığın indirim kodunu www.playstore.com üzerinden yaptığın alışverişlerde indirim kodu alanına yazman gerekiyor. 10 TL’lik indirim 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabilirsin. İndirim kodunu farklı kampanyalarla birleştiremezsin.
Muud Premium Faydası
İçin
 • Muud Premium Üyelik şifresi için MOR MUZIK yazıp 4545’e sms göndermen gerekiyor.
 • Aldığın Muud Premium pin kodu ve aktivasyon şifresini http://www.muud.com.tr ya da Muud Android mobil uygulamasındaki  “Premium’a Geç” alanında bulunan “Aktivasyon Kodu Kullanmak İstiyorum” alanına girerek kullanmaya başlayabilirsin. Kampanya şifreni aldıktan sonra Muud üzerinden müzik dinlemenin keyfini çıkarmaya başlayabilirsin.
 • Muud Premium üyeliğinin geçerlilik süresi 1 aydır.
 • Zaten Muud Premium üyeliğin varsa bu kampanyadan yararlanamazsın.
Daha
 • Pakete Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı yoluyla kayıt olabilirsin.
 • Paketteki yurt içi dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı 30 gün boyunca geçerli. 30 gün içinde dakikalarını, SMSlerini ve internetini tüketmen lazım. Paketindeki dakikaların, SMSlerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMSin ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin. Kullanılmayan faydaların bu süre sonunda silinir.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabiliyor. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenir.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne 1000 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsıyor. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamıyor.
 • Paket kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamıyor. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsıyor.
 • Paket kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, bulunduğun tarife ücretleri baz alınarak ücretlendirilirsin.
 • Kampanyaya son katılım tarihi 31.12.2019'dur.
 • Paket kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 KB için 2 Krş olacak şekilde uygulanır.  
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları sonraki aya devretmez.
 • Paket kapsamındaki kullanım haklarını devredemez ve 3. şahıslara transfer edemezsin.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'ye taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirsin. BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandığın sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanabilirsin. İstersen servisi iptal edebilirsin.
 • Bakiyendeki tutar pakete kayıt olmak için yetersizse, 29 gün içinde hattına en az paket tutarı kadar bakiye yüklediğinde paketin otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli. Paket iptali için IPTAL MOR L yazarak 4545’e göndermen gerekiyor. İptal durumunda ücretsiz verilen faydaların silinmeyecek ve kullanım sürenin sonuna kadar geçerli olacak.
 • Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN MOR L yazıp 4545’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece ne kadar dakikan, SMS’in ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
 • Paketindeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Yurtiçinde Türk Telekom mobil hatlarından yapacağın 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramalarının 1. dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş; 1 dakikadan fazla sürmesi halinde 60 Kuruş olarak ücretlendirileceksin.
 •  Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz