Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Selfy Sosyal 10 GB Tarifesine, aktivasyondan itibaren 30 gün içinde başvuru yapan müşterilerimize 10GB hediye internet ve cayma bedelsiz 3 ay deneme fırsatı

Gel Dene Kampanyası’ndan faydalanabilmek için;

 • Önce Selfy Sosyal 10 GB tarifesine numara taşıma yoluyla gelmek!
 • Sonrasında 30 gün içerisinde GEL DENE yazıp 5555’e SMS göndererek veya online işlemler uygulaması üzerinden başvuru yaparak kampanyaya kaydolun!

Kampanyaya kayıt olunduğunda, müşterilerimiz 30 gün geçerli 10GB hediye internet hakkına ve ilk 3 fatura dönemi cayma bedelsiz cayma hakkına sahip olacaklardır.

GEL DENE İkon 5555
Kimler faydalanabilir?
 • Gel Dene Kampanyası’ndan, Şirketimizce sunulmakta olan Selfy Sosyal 10 GB tarifesine numara taşıma yolu ile başarıyla dâhil olup aktivasyon tarihini takip eden 30 gün içerisinde kampanyaya Online İşlemler Uygulaması veya SMS (GEL DENE yazıp 5555’e göndererek) yoluyla başvuran yeni aboneler faydalanabilecektir.
 • Kampanyaya başvuru/kayıt talebinin sonucu (başarılı/başarısız) müşterinin mobil hattına  SMS ile gönderilecektir
Daha?
 • Kampanya kaydı ücretsizdir.
 • Şirketimizce sunulan Selfy Sosyal 10 GB tarifesine numara taşıma yoluyla gelen ve aktivasyonu takiben 30 gün içerisinde Online İşlemler uygulaması veya SMS kanalıyla Gel Dene Kampanyası’na başvuru yapan müşterilere tek defaya mahsus olmak üzere otuz gün süresince kullanabileceği 10 GB hediye cepten internet ve 3 ay cayma bedelsiz cayma hakkı ücretsiz olarak hediye edilecektir.
 • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı farklı bir kampanya ya da paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. 
 • Kampanya 11 Kasım - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Katılım 31 Aralık 2020 tarihi ve öncesinde yapılmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.
 • Yukarıda belirtilen tüm koşulları sağlayan abonelere, kampanya kapsamında, tek defaya mahsus olmak üzere kampanya katılımını takiben ilk otuz gün süresince kullanabileceği 10GB ek cepten internet faydası ve 3 fatura dönemi boyunca cayma bedelsiz cayma hakkı tanımlanacaktır. 
 • Aboneler, SMS veya Online İşlemler uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilecektir. SMS yoluyla kampanyaya katılım için GEL DENE yazıp 5555’e gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya kaydının başarılı şekilde gerçekleştiği SMS ile bildirilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan fayda / faydalar kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilecektir.
 • Kampanyaya kayıt olan müşteri tarifesinde taahhüt vermediyse: Sadece 10GB hediye faydası tanımlanır. Müşteri, tarifesine taahhüt verdikten sonra ise cayma bedava özelliğinden de faydalanabilir. Kampanyadan faydalanan müşteriler için, ilk 3 fatura dönemi içinde taahhüde aykırılık oluşması durumunda müşteriye cayma bedeli yansıtılmayacaktır.İlk 3 fatura dönemi cezasız çıkış süresinin başlama tarihi olarak kampanya kayıt tarihi baz alınır. 
 • Kampanyaya kayıt olan müşteri kampanya kaydı öncesi tarifesinde taahhüt verdiyse: 10GB hediye faydası ve cayma bedava özelliği tanımlanır. İlk 3 fatura dönemi cezasız çıkış süresinin başlama tarihi olarak taahhüt tarihi baz alınır.
 • Ancak, fayda geçerlilik süresi olan 3 fatura döneminin sona ermesinin ardından, hattına tanımlı tarife / taahhüt koşulları çerçevesince taahhüde aykırılık oluşması durumunda kampanya kapsamında olan 3 fatura döneminde sunulan indirimler de dâhil olacak şekilde alınan indirimler ile kalan ay ücretlerinin tahakkuk etmemiş kısmı kıyas edilerek müşterinin lehine olan tutar cayma bedeli olarak düzenlenecek olan faturaya yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan her hat yalnızca bir kez faydalanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data hakkının süresi otuz gün olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinir; bir sonraki döneme devretmez.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data faydası yurt içinde internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi içerisinde sona ermesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir data paketi ya da faydası yok ise mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data hakları transfer edilemez.
 • Kampanyaya kayıt olup hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan farklı bir tarifeye geçiş yapan, müşterilerimizin kampanya kapsamında yararlandığı fayda / faydalar iptal edilecektir.
 • Türk Telekom Mobil, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir. 
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz