Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Selfy’nin Sosyal 4GB Kampanyası’nda 1000 DK, 250 SMS ve 2 GB internete ek; Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’ın hepsinde geçerli 2 GB, İlk 3 ay boyunca 14 TL , sonraki 12 ay boyunca 28 TL!

SOSYAL 4GB İkon 4545
Ne Alırım? Ne Öderim?

Selfy'nin Sosyal 4GB Kampanyası

Ne Öderim?

Benle kalacağına söz verirsen ☺*

Kesin değil, belki kalmam dersen☺**

12 ay daha kalacağım dersen☺***      

*14 TL (İlk 3 ay)

*28 TL (sonraki 12 ay)

**48 TL

***36 TL

Ne Alırım?

Her Yöne 1000 Dakika

+

Her Yöne 250 SMS

+

4GB Cepten İnternet

****2GB’ı sadece sosyal medyada geçerli

Nasıl Alırım?


Tarifendeki Dakikalar Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne     

Tarifendeki SMS’ler Bittiğinde

Yurt İçi Her Yöne Tarifendeki GB’ler Bittiğinde

SOSYAL 4GB yaz 4545'e gönder ve SOZ yaz 5555’e gönder.

68,69 Kr / Dk  

49,38 Kr / SMS  

Her 100 MB /12 TL

Faturalı Sosyal 4GB Tarifesi’ne, numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden veya işbirliği faturasız tarifelerinden (BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil, Vestelcell, Taraftar, TTNET vs.) geçiş yaparak kayıt olabilirsin. Selfy’nin Sosyal 4GB Kampanyası’na katılmak için hattından SOSYAL 4GB yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.

Kampanyadan taahhütlü fiyatlardan yararlanabilmek için, SOZ yazıp 5555’e SMS gönderebilir ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla başvuru yapabilirsin. Taahhüt onay SMS'i 2TL'dir.

*15 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verirsen  ilk 3 aylık fatura döneminde taahhütlü ücret  14 TL olup, sonraki 12 fatura dönemi boyunca taahhütlü ücret 28TL'dir.

**15 ay Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermez isen aylık ücret her fatura dönemi için 48 TL'dir.

***Belirtilen fiyatlar, 15+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ilk 15 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır. İkinci 12 aylık dönemde ise taahhütlü ücret 36 TL olacaktır.

Taahhüt İhlali halinde cayma bedeli yansıtılır. Taahhüt süresi sonunda güncel fiyatlar uygulanır.            

****Ek 2GB internet sadece Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’da geçerlidir. Selfy’nin Sosyal 4GB tarife detayları için tıklayabilirsin.

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve damga vergisi ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır.

Nasıl Faydalanırım?
 • Selfy’nin Sosyal 4GB Kampanyası’na katılmak için hattından SOSYAL 4GB yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

15+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalarak taahhütlü fiyatlardan yararlanabilirsin. Taahhütlü fiyat için, SOZ yazıp 5555’e SMS’e gönderebilir ya da Müşteri Hizmetlerine başvurabilirsin. Selfy’nin Sosyal 4GB Kampanyası’na katılır ancak taahhüt vermez isen faturana taahhütsüz ücretler üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Kampanya Katılım Detayları?
 • Yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen, Selfy’li olan ve Faturalı Sosyal 4GB Tarifesi'ne kayıtlı olan Türk telekom aboneleri Kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’liysen SOSYAL 4GB, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen SOSYAL 4GB TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • 15+12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulanarak  güncel aylık tarife ücreti üzerinden ilk 3 fatura döneminde 34-TL,  kalan 12 fatura döneminde 20 TL indirimden  yararlanabilirsin. Taahhütlü fiyat için, SOZ yazıp 5555’e SMS’e gönderebilirsin.
Daha
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 15+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 15+12 olacak şekilde 27 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden abonelerin son faturasına 15+12 dönemlik taahhüdü ayrı ayrı baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından abone lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • İkinci 12 fatura dönem taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 15 fatura dönemi içerisinde yararlanılan indirimlerden kaynaklı cayma bedeli yansıtılması söz konusu olmayacak, sadece ikinci 12 fatura döneminde yararlanılan indirimler toplamı ile ikinci 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından abone lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • İlk 15 fatura dönemlik taahhüdün sonunda abonelere bilgilendirme SMS’i gönderilecek olup, taahhüdünü iptal etmeyen abonelerin taahhüdü ikinci 12 fatura dönemi boyunca devam edecektir.  İlk 15 dönemlik taahhüdün sonunda bilgilendirme SMS’ini yanıtlayarak ya da yukarıda iletilen nedenlerden ötürü taahhüdünü iptal eden müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak ve taahhüdü devam etmeyecektir.
 • 15 + 12 olacak şekilde toplamda 27 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 15 fatura dönemi içerisinde 15 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmayan faturalı bir tarifeye geçiş yapan abonenin, taahhüdü 15. dönem sonuna kadar devam edecek olup, 12. Dönem sonunda cayma bedeli yansıtılmayacak, ancak yeni tarifesi kapsamında 15 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmadığından ikinci 12 dönemde taahhüdü devam etmeyecektir.
 • 15 + 12 olacak şekilde toplamda 27 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ikinci 12 fatura dönemi içerisinde 15 + 12 taahhüt opsiyonu bulunan faturalı bir tarifeye geçiş yapan aboneye, cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne 1000 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi ve ev/iş telefonu sabit hat yönleri, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan 250 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, Selfy Sosyal 4GB tarife ücretleri baz alınarak yurt içi her yöne konuşma 68,69 Kr ve SMS ücreti 49,38 Kr olarak ücretlendirilecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan 2 GB data hakkı internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için; ek 2 GB data hakkı ise sosyal medya uygulamaları olan Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’da geçerlidir. Söz konusu faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece Internet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir. Tarife kapsamında sunulan 4 GB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, aşım ücreti her 100 MB için 12 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Data aşım ücreti bir fatura döneminde maksimum 60 TL’dir, sonrasında internet erişimi durdurulacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanma hakkı olan müşterilerin uygulamadan faydalanabilmesi için, uygulama mağazalarından* (*App Store ya da Google Play Store) uygulamayı indirerek, mobil numarası ve şifresiyle giriş yapması gerekmektedir.
 • Bahsedilen abonelerin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçmesi, ücretsiz e-dergi faydası sunulmayan farklı bir faturalı / ön ödemeli tarifeye geçmesi, hattını iptal etmesi, iptaline sebebiyet vermesi ya da numarasını diğer operatöre taşıması durumunda e-dergi aboneliği sona erecektir. Ücretsiz aboneliğin sona ermesi durumunda uygulama otomatik olarak devam etmeyecektir. Abonelerin uygulamadan faydalanabilmesi için App Store ve Google Play Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı satın alması gerekmektedir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet ve e-dergi hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • 24.08.2020 tarihi itibarıyla, son 90 gün içerisinde Türk Telekom faturalı ya da faturasız ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numaranın taşınması sonrasında tekrar Türk Telekom’un işbu kampanyaya konu tarifesine kayıt olunduysa ya da Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapılıp sonrasında tekrar işbu kampanyaya konu tarifeye kayıt olundu ise aboneden  bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret abonenin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Abonenin diğer operatöre numarasını taşıması, hattını iptal etmesi veya iptaline sebebiyet vermesi, faturalı veya faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapması halinde kampanyandaki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak ücretlendirme yapılacaktır. Kampanya içerisindeki tüm faydalar bitti ise aylık ücret tam olarak abone faturasına yansıtılacaktır.  Tüm faydalar bitmedi ise aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılacaktır.
 • 24.08.2020 tarihi itibarıyla abone tarifeye kayıt oldu ise, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılacak ve herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacaktır. Abonenin Cihazı ve SIM kartı 4.5G’ye uyumlu ise 4.5G hizmetini kullanmaya başlayabilecektir. Abone isterse 4.5G hizmetini/servisini iptal edebililir. Aboneye servisten yararlanma ve servis iptali durumunda SMS ile  bilgilendirmesi yapılacaktır.
 • Selfy Sosyal 4GB GB Kampanyası’nı iptal etmek istersen IPTAL SOSYAL 4GB yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • Şirketimiz tarife koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir. 
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz