Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler

Selfy’nin Sosyal X Large Tarifesi’nde 750 DK, 5000 SMS ve 10 GB internete ek; YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’ın hepsinde geçerli 5 GB, ayda sadece 69 TL! Tarifeden indirimli yararlanmak için tıkla!

Tarifeye kaydolmak için hemen başvur.

SOSYAL XLARGE TARIFE İkon 5555
Ne Alırım? Ne Öderim?

Selfy'nin Sosyal XLarge Tarifesi

Ne Öderim?
Benle kalacağına söz verirsen ☺*
Kesin değil, belki kalmam dersen☺**

 

69 TL
89 TL

Ne Alırım?

Her Yöne 750 Dakika
+
Her Yöne 5000 SMS
+
15 GB*** Cepten İnternet

***5GB'ı sadece sosyal medyada geçerli.

Nasıl Alırım?

SOSYAL XLARGE TARIFE yaz 5555'e gönder

Tarifendeki Dakikalar Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne     

56,70 Kr / Dk

Tarifendeki SMS’ler Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne

40,75 Kr / SMS

MMS

1,25 TL / MMS

*Yeni hat alırsan ya da numaranı taşırsan ve 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacağına söz verirsen 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde 89 TL'lik ücret geçerli olur.

** Yeni hat alarak ya da numaranı taşıyarak tarifeye kaydolup taahhüt vermek istemezsen 89 TL'lik ücret geçerli olur.

***Ek 5 GB internet sadece YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerlidir.

Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhütname imzalandığı takdirde çıkacak damga vergisi aboneye yansıtılır. 

İptalde cayma bedeli alınır. 

Taahhüt sonunda güncel fiyatlar uygulanır. 

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Kampanya Katılım
Detayları

Selfy’nin Sosyal X Large Tarifesine, yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsin.

Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren SOZ yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsin. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 20 TL indirimli olarak yararlanabilirsin. Onay SMS'leri için 2 TL SMS ücreti alındığını unutma!

Daha
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS göndererek öğrenebilirsin. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir. Borcum ne kadar diye merak edersen GUNCEL yazıp 5555'e göndererek yurt içinde son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarını öğrenebilirsin.        
 • Tarifeden kalan tüm hakları 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilirsin. İnternet kullanımın 15 GB'a ulaştığında, paket aşım ücreti her 250 MB için 9 TL olacak şekilde uygulanır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 54 TL ücret yansıtılır. Bu ücrete ulaşırsan internet erişimin fatura dönemi sonuna kadar durdurur ve ek ücret yansıtılmaz.
 • Numara taşıma, yeni hat alımı ya da faturasız hattan faturalı hatta geçiş yaparak tarifeye kaydolduysan ve ilk fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yaptıysan ilk faturana tarife aylık ücretinin tamamı yansır. 15 günden az kullanım yaptıysan senden tarife aylık ücretinin tamamını alacak değilim☺ Bu durumda tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı ilk fatura yansır.
 • Türk Telekom faturalı ya da faturasız mobil tarifelerinden diğer operatörlere numaranı taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysan ya da Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysan 30 TL kayıt ücreti alınır ve ilk faturana yansıtılır.
 • Tarifendeki dakikaların, SMS'lerin bitince başka hediye kullanım hakkın yoksa tarifenin standart ücreti ile ücretleniyorsun.
 • Tarifende kalan dakika, SMS, internet hakların fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • Tarifendeki dakikalarını, SMS'lerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin. O dakikaları sadece senin için veriyorum☺
 • Tüm internet hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi data kullanımlarında geçerlidir. Paketindeki dakikalarını ve SMS'lerini 444 ile ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar yönüne yaptığın aramalarda ve SMS gönderimlerinde de kullanabilirsin.
 • Tarifendeki dakikalarını sohbet hatları, Özel Servis numaraları, katma değerli servisler, KKTC ve yurt dışı yönüne kullanımları ve faks, data WAP kullanımları için kullanamazsın.          
 • Tarife kapsamında e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanabilirsin. Uygulamadan faydalanmak için, uygulama mağazalarından* (*App Store ya da Google Play Store) uygulamayı indirerek, mobil numaran ve şifrenle giriş yapman gerekiyor. Yerli-yabancı yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz dijital okuma platformunu hemen indirmek için tıkla.          
 • E-dergi mobil uygulaması yurtiçi kullanımlarında geçerli limitsiz ve sınırsız Türk Telekom mobil internetin bulunduğu için kullanımların internetinden yemez  ☺ Uygulamayla ilgili detaylar için tıkla.
 • Tarife ve varsa farklı kampanya/paket kapsamındaki dakika ve SMS kullanım hakları sona erdikten sonraki kullanımların standart ücretlendirmesi 2 Temmuz 2019 tarihi itibarıyla sırasıyla 61,34KR/DK ve 44,09 KR/SMS olarak güncellenmiştir. 1 Ocak 2019 - 2 Temmuz 2019 tarihleri arasında taahhüt vermiş ve taahhütleri devam eden müşterilerimiz ücret değişikliğinden etkilenmeyecektir.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! Sana en uygun içerikleri sunabilmemiz için seçimini yapabilirsin.
Türk Telekom Mobil Hatlıyım. Türk Telekom Mobil Hatlı Değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz