TL Ikonu TL Yükle Online İşlemler
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Wireless

Sınırsız GB

Youtube

Selfy SINIRSIZ Youtube

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil Selfy SINIRSIZ Youtube İnternet Paketi için 85 TL'dir.
 • Paket kapsamında fatura dönemi boyunca Youtube Mobile yönüne geçerli sınırsız yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.
 • Paket yalnızca Selfy 10GB, Selfy 20GB, Selfy 30GB, Selfy40GB ve Selfy SINIRSIZ Sosyal tarifeleri müşterilerine açıktır.
 • Selfy SINIRSIZ Youtube paketinin tanımlı olduğu süre boyunca Youtube kullanımları öncelikli olarak Selfy SINIRSIZ Youtube paketinden düşer.
 • Paket kapsamında sunulan faydalar dışında bir yöne yapılan kullanımlar ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da data faydası yoksa, abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Youtube dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımları paket kapsamında değerlendirilmeyecektir. Youtube uygulaması/websitesi üzerinden yapılan reklam gösterimleri reklam sağlayıcıları tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan internet Selfy SINIRSIZ Youtube paketi kapsamında değildir ve kullanıcıların diğer paket ya da tarife kotaları kapsamında değerlendirilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı paketin satın alındığı günden sonra fatura dönemi boyunca geçerlidir.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı fatura dönemi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura dönemi sonunda silinir.
 • Paket kapsamındaki internet hakkının sona ermesinin ardından, hattınıza tanımlı başka paket yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez ve paylaşılamaz.
 • Paket ilgili fatura döneminde 1 kez satın alınabilir. Paket, iptal edilmediği durumda, her fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir. Geçerlilik süresi olan fatura dönemi dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paketler bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı KALAN SELFY SINIRSIZ YOUTUBE yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Paket yalnızca Türk Telekom Uygulaması kanalından sunulmaktadır.
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL SELFY SINIRSIZ YOUTUBE yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj gönderebilir ya da müşteri hizmetleri üzerinden iptal edebilirsiniz; iptal etmediğiniz durumda paket her fatura dönemi otomatik olarak yenilenir.
 • Paketi satın aldığınız veya hattınızı deaktif etmeniz sebebiyle paketin iptal olması gibi paketi tüm fatura döneminde kullanmadığınız durumlarda, kullandığınız gün kadar ücreti faturanıza yansıyacaktır.
 • Paket satın alma işlemlerinizi, Türk Telekom Online İşlemler uygulamamızdan 7/24, hızlı ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

SMS ile İptal ve Sorgu

Kalan Sorgulama

Paket İptali

KALAN SELFY SINIRSIZ YOUTUBE yazıp 5555'e gönderin

IPTAL SELFY SINIRSIZ YOUTUBE yazıp 5555'e gönderin

 

Lütfen cep telefonunuza gelen şifreyi giriniz:fasfasfasfasf

Kalan sure: 02:00

Türk Telekom mobil müşterisiysen, nasıl Selfy’li olacağını öğrenmek için  tıkla!

Telsiz kullanım ücreti her ay ayrıca alınır ve tarife/paket ücretine dahil değildir. Tarife/Paketin aylık ücretine yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup faturalı hatlarda aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmakta, faturasız hatlarda ise peşin olarak tahsil edilmektedir. Ücret bilgileri için tıklayınız.