TL Ikonu TL Yükle
Online İşlemler

Selfy’liler bu fırsatla konsere, festivale, tiyatroya, kısacası eğlenceye doyuyor, hiçbir etkinliği kaçırmıyor!

Şimdi Selfy’liler Cuma günleri www.biletix.com'dan Sahne ve Müzik kategorilerinde yapacakları alışverişlerde 50 TL ve üzerine %20 indirim, 250 TL ve üzerine de 50 TL indirim kazanıyor!

BILETIX İkon 6262
Nasıl Katılırım?

Öncelikle kampanya sadece Selfy üyelerine açık; hala üye değilsen SELFY yaz 4545’e gönder. "Ben çoktan Selfy'liyim!" diyorsan: Mobil müşterisiysen, mobil hattından BILETIX yazıp 5062'ye ya da 6262’ye SMS gönderip şifreni alabilirsin. Evde internet müşterisiysen, mobil hattından BILETIX TCKN yazıp 6262’ye SMS gönderip şifreni alabilirsin. Şifreni aldıktan sonra www.biletix.com adresinde ilgili alana girerek indiriminden faydalanabilirsin.

Daha
  • 31.12.2018 tarihine kadar kampanyadan yararlanabilirsin. 
  • Kampanya kapsamında haftada 1 kere şifre kullanabilirsin. 
  • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar tüm vergiler dahil Vodafone müşterileri için 0,65 TL, Turkcell müşterileri için 0,85 TL olarak ücretlendirilir. TT mobil müşterilerinin katılımı ücretsizdir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. 
  • Unutma, kampanyaya tekrar katılmak istersen yeni şifre alman gerekir, eskisini tekrar kullanamıyorsun. Kampanyadan yararlanmak için, alışverişini www.biletix.com internet sitesi üzerinden yapman gerekiyor. 
  • Biletix Hediye Kart, BKM Ekspress ve Masterpass ile yapılan alımlarda ve taksitli alışverişlerde bu kampanya geçerli değil. Kampanya, Biletix bünyesindeki diğer kampanyalarla birleştirilemez.
SİZE NASIL
YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Selfy'den merhaba! İletişimin en eğlenceli hali Selfy'nin gençlik dünyasından mısın? 
Evet, Selfy müşterisiyim. Hayır, Selfy müşterisi değilim.
Lütfen cihazını dik konuma getir.